Ankara'dan merhaba

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
Omerclksydn
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Ankara'dan merhaba

Mesajgönderen Omerclksydn » 15 Haz 2016, 17:49

2011 micra tekna cvt kullanıcısıyım arabanın çok yaktığını düşünerek internette araştırma yaparken buldum burayı umarım faydalı olur. Buarada aracım hesaplamalarıma göre şehiriçi 30-35 kuruş arası yakıyor :H

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Ankara'dan merhaba

Mesajgönderen Ally_07 » 01 Tem 2016, 14:19

Omerclksydn yazdı:2011 micra tekna cvt kullanıcısıyım arabanın çok yaktığını düşünerek internette araştırma yaparken buldum burayı umarım faydalı olur. Buarada aracım hesaplamalarıma göre şehiriçi 30-35 kuruş arası yakıyor :H

Hoş geldiniz, kazasız belasız güzel günlerde kullanmanızı diliyorum. Micra başlığımız altında faydalanabileceğiniz bir çok konu mevcut. Bunlardan biri de yakıt tüketimi ile ilgili bir başlık. Detaylıca bakmanızı tavsiye ederim ki böylece kendinizinki ile ilgili sağlıklı bir karşılaştırma yapabilirsiniz.

Bizler küçük bir grup da olsak bilginin paylaştıkça çoğalacağını düşünüyoruz, sizin de katkılarınızla daha da çoğalmasını dileriz. İyi forumlar.

Note 5 ile Tapatalk üzerinden gönderdim, yanlışlarımı mazur görün.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Omerclksydn
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: Ankara'dan merhaba

Mesajgönderen Omerclksydn » 19 Tem 2016, 12:49

hoş buldum,ilginiz için teşekkür ederim bahsettiğiniz konu başlıklarına bakıcam.

Kullanıcı avatarı
Ayhan Sever
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Özel sektör

Mesajgönderen Ayhan Sever » 19 Tem 2016, 18:22

Merhaba benzinli bir araba için 30-35 kuruş normal bence şehir içinde araç fazla yakmamakta
Saygılarımla...

Kullanıcı avatarı
Omerclksydn
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen Omerclksydn » 25 Tem 2016, 19:30

merhaba ayhan bey,evet biraz daha araştırdıktan sonra motor 1.2 de olsa benzinli olunca böyle yakması normalmiş teşekkürler.

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

oto anahtarı