yeni üye

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
mustafailhankaraca
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Navara
Meslek: emekli

yeni üye

Mesajgönderen mustafailhankaraca » 27 Şub 2017, 21:54

herkese iyi günler ben adapazarından mustafa ilhan karaca emekliyim ancak iki üniversiteli çocuk okuttuğumdan yarım gün takside çalışıyorum. boş zamanlarımda SAKRAD(SAKARYA RADYO AMÖTÖRLERİ DERNEĞİ) VE AFAD GÖNÜLLÜ ADAYI OLARAK ÇABALIYORUM..iki senedir navara sahibiyim.2007 ancak 2008 9.ayında trafiye çıkmiş çok temiz yıkar paklar kapalı garajımda saklarım arabamı çok seviyorum.bundan başka ancak navaranın sıfırını düşünürüm .bu formdaki bütün nissancılara hürmetlerimi sunarım

Kullanıcı avatarı
pinpause
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Micra
Meslek: Havacilik

Re: yeni üye

Mesajgönderen pinpause » 28 Şub 2017, 10:33

mustafailhankaraca yazdı:herkese iyi günler ben adapazarından mustafa ilhan karaca emekliyim ancak iki üniversiteli çocuk okuttuğumdan yarım gün takside çalışıyorum. boş zamanlarımda SAKRAD(SAKARYA RADYO AMÖTÖRLERİ DERNEĞİ) VE AFAD GÖNÜLLÜ ADAYI OLARAK ÇABALIYORUM..iki senedir navara sahibiyim.2007 ancak 2008 9.ayında trafiye çıkmiş çok temiz yıkar paklar kapalı garajımda saklarım arabamı çok seviyorum.bundan başka ancak navaranın sıfırını düşünürüm .bu formdaki bütün nissancılara hürmetlerimi sunarım

Merhaba foruma hoşgeldiniz Ilhan Bey.

Nissan K12C Micra 1.2 Passion 2009
Ford Kuga 1.5 Ecoboost Titanium 4x4 2014

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 32 misafir

oto anahtarı