Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: Esnaf

Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 24 Şub 2018, 10:35

:XX Merhaba arkadaşlar 2017 makyajlı kasa Xtrail Platinum güya en full model 200.000 tl.lik aracimda Qashqai sky pack te bile bulunan 4 cam otomatik kapanma özelliği ve elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu ve hafızalı yan ayna özelliğinin olmayışı ben de hayrette bıraktı. Demekki Qashqai Japonya'da Xtrail Afrika da üretilmiş ordada bu özellikler konması gerekirken unutulmuş herhalde yokluktan. Doğrusu büyük bir hevesle aldığım aracimda bu gibi eksikler beni bir dahaki sefere alma konusunda durdurdu. Evet full denen bir suv araçta ve segmenti belli bu tip ucuz hesaplar yapılması Türk tüketicileri salak yerine koymaktır. Sinek küçük miğde bulandirir bu da böyle bir şey her özellik var ama sunroof ve camlar otomatik kumandasıdan kapanmasın...
Hayret altı üstü bir modül peki Qashqai sky pack modelinde olan orta paket onda bu tip özellikleri var iken bunda unutma gafletinde mi bulundunuz ..
EYY japon arkadaşlar bu forumdan Türkiye Nissan distribütörüne sesleniyorum yukarda yazdığım aynı mesajlarima neden cevap vermiyorsunuz açıklayacak bir bahaneniz yokmu.....
Benden bu kadar anlayan anladı. :XX :Q

Kullanıcı avatarı
kaan2993
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: İnşaat Mühendisi

Re: Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Mesajgönderen kaan2993 » 24 Şub 2018, 12:46

çok merak ediyorum nissan sizin elinizden zorla 200 bin tl alıp x-trail mi verdi?

Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 24 Şub 2018, 13:35

Bu yorumunuz şık olmadı belliki Nissan avukatlığına soyunmuşsunuz. Premium paketli ve Nissan nın en pahalı aracı böyle basit olması gereken özellikleri kullanmaz yani bu araç en full aracım diyeceksin sonra basit bir mödülü kâr sayacak takmayacaksin geçin bu işleri bana doğru düzgün cevapla gelin böyle abuk sabuk konusmalarla değil beni ikna edici konuşmanız gerekirken verdiğiniz cevaba bak kalitenizi burdada belli etmiş oluyorsunuz

Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 24 Şub 2018, 13:38

Mesaj Yönetim Tarafından Düzenlendi.

SEBEP: Hakaret içeriği.

Kullanıcı avatarı
kaan2993
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen kaan2993 » 24 Şub 2018, 16:46

çirkinleşmeye gerek yok neden x-trail aldınız merak içindeyim doğrusu

Kullanıcı avatarı
kaan2993
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen kaan2993 » 24 Şub 2018, 16:49

sonuçta arabanın özellikleri ve parası belli. Belli ki siz araştırmadan gidip almışsınız. Burada herkes arabasının sevdiği sevmediği özelliklerini söylemekte özgür ama size resmen zorla arabayı satmışlar gibi davranıyorsunuz.

Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 25 Şub 2018, 02:12

Bakın bana verdiğiniz cevaplardan sizin Nissan da görevli olduğunuz kaanatine vardiriyor. Niye zorunuza gitti bu elestirilerim. Madem yorum yapıyorsunuz araç alırken altına üstüne heryerine bakiyormusunuz sonuçta sınıfı belli ve sıfır araç alıyorsunuz. Katalogları inceledinizmi ne Qashqai de nede xtrail de bu özellikler yazmıyor yani zaten olması gereken standart şeyler. Şimdi siz ne demeye çalışıyorsunuz bu savunma hareketlerini bırakında sonuca bakalım bu olması gereken elzem olan eksiklere nasıl bir yorum getiriyorsunuz laf kalabalığını bırakın.

Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 25 Şub 2018, 02:57

Bu eksikleri nasıl keşfettiğimide anlatayım musadenizle avukat bey. Tesadüf sonucu oluşan bir durum. Bilinçli olarak arastirmam olmadı full araç olduğu için :) komşum benden 1 hafta önce Qashqai skay pack modelini aldı bende xtrail Platinum paketini aldım öylesine o benim aracıma girip incelemesi sonucu bende bu özellik var seninkinde neden yoklarla başladık derken eksikler iplik söküğü gibi ardı ardına gelişti sonuç ben dalga konusu oldum ve hakikaten neden bu özellikler bu en full araçta yok araştırmasına girismeme sebeb oldu işte kardeş sonuç sen olsan bozulmazmisin. Biz ilk defa binmiyoruz jeep klasmanina benim yaşım 50 bu araç ile şu ana kadar 5 jeep modeline bindim ve en full versiyonlarına ama bu araçta böyle üzücü olaylar gerçekleşti sonuç Nissan hiç bir şekilde olumlu bir müşteri yaklasiminda ve açıklayıcı bilgi veremedi.Böyle şikayetler forumu inceleyince bayağı var demek ki müşteri memnuniyeti aracı satana kadar. Beklerdim ki sizinde evet araçlarda böyle eksikler ne yazık ki var ama araba diğer emsal araçlara göre daha az yakan bir motora sahip bununla avunalim inşallah Nissan yetkilileri de bu yanlışları bir öneri kabul eder gelecek olan yeni modellerinde bu hatalarını eksiklerini tamamlar bu sayede bizim de bu çorbada bir tuzumuz olur demenizdi. Ama direk savunma doğru değil görünen bir eksiklik mevcut ve daha önceki modellere bakıyorum aynı durumdan herkes şikayetçi halen bu inatla bu eksikleri neden tamamlamazlar anlamış değilim. Sonuç Xtrail Qashqai nin gölgesinde kalmaya mahkum görünüyor.

Kullanıcı avatarı
kaan2993
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen kaan2993 » 26 Şub 2018, 10:40

abi 50 yaşımdayım yazmışsın bana ettiğin hakaretlere bak uzatmama adına daha fazla bir şey yazmak istemiyorum.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 02 Mar 2018, 22:03

Konuda geçen hakaret içerikli mesaj gecikmelide olsa düzenlendi.

@Hayretle İzliyorum: Şikayetinizi özgürce dile getirme hakkına sahipsiniz ancak bu forumun şikayetlerin işlenmesinde herhangi bir yetkisi bulunmamaktadır. Burası kullanıcıların özgürce fikir alışverişi yapabildiği bir platform olarak yayın hayatına devam ediyor.

Hakaret içeren mesajınız da düzenlendi. Lütfen tekrarında bulunmayınız.

Nissan Club Türkiye

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı