Merhaba

Forumu kullanmaya başlamadan önce burada kendinizi tanıtınız
Kullanıcı avatarı
HERON
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: asker

Merhaba

Mesajgönderen HERON » 08 May 2018, 22:20

Çok uzun zaman araştırıp karar verdiğim 2009 dizel x trail'imi aldım. Araç tahminimden de iyi çıktı. Fakat tek sıkıntım yedek parça, aksesuar ve servis konusunda oldu.Bu forumu görünce paylaşılacak çok ortak noktamızın bulunduğuna inandığım bu guruba dahil olmak istedim. Herkese kazasız güvenli sürüşler.

Kullanıcı avatarı
hbveli
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Kamu Görevlisi

Re: Merhaba

Mesajgönderen hbveli » 12 May 2018, 11:54

Herkese merhabalar. Çarşamba günü X Trail Sky pack. araç teslim alacağım. Dizel yakıtı hangi marka tavsiye edersiniz.Bir de sıfır araçta İlk kullanım da nelere dikkat etmeliyiz? Kıymetli bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
blueice32
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: tekniker

Mesajgönderen blueice32 » 12 May 2018, 20:00

hbveli yazdı:Herkese merhabalar. Çarşamba günü X Trail Sky pack. araç teslim alacağım. Dizel yakıtı hangi marka tavsiye edersiniz.Bir de sıfır araçta İlk kullanım da nelere dikkat etmeliyiz? Kıymetli bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim.

öncelikle hayırlı olsun. umarım kazasız belasız kullanırsınız.

xtrail çok ilgilimi çekiyor. hangi paketi , hangi renk ve kaça aldınız acaba.

ben opet u.f. eurodizel kullanıyorum sıkıntı yok. sıfır araçta eskiden çok basmayın derlerdi ama sanırım yeni nesil araçlar rodajlı geliyor

"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına hurafeler ile değil ancak ve sadece onlarla kavuşacaksınız."
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
hbveli
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Kamu Görevlisi

Mesajgönderen hbveli » 13 May 2018, 12:09

Sky Pack 1.6 otomatik.Ben oğlumun üzerine ÖTV den muaf aldım.Normal fiyatı 180 bin civarında (2017 model)

“Tanışma Bölümü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 7 misafir

oto anahtarı