2004 nissan primera comford LPG önerisi

Nissan LPG sistemleri hakkında bilmek istedikleriniz.
Kullanıcı avatarı
hamdi topal
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Diğer
Meslek:

2004 nissan primera comford LPG önerisi

Mesajgönderen hamdi topal » 03 Nis 2015, 23:27

Arkadaşlar almayı düşündüğüm 2004 Primera comford model araç için önerilen LPG kiti var mı.? Bazı sistemlerde yanma odalarına eşit miktarda gaz gitmeyince sıkıntı olduğu yazılmış. Aracı alır almaz mutlaka LPG taktıracağım mecburen. Yaklaşık 5 - 6 yıl kullanırım diyorum senede hemen hemen 12.000 km. civarı yol yapıyorum. Bir çok marka var piyasa da Tabii işin ekonomik yönü de var olmasa LPG taktırmazdık o yüzden marka fanatizmine gitmeden bu araç için en uygun LPG kiti hangisi veya hangileri olabilir.

Bir de burası yeri midir bilemiyorum o yüzden yanlış yerde soruyorsam peşinen özür dilerim ama resimlerden bile olsa linkteki araç hakkında görüşlerinize ihtiyacım var. Aracı Tramer'den sorgulattığımızda iki adet rakam yazmayan hasarı görünüyor araç sahibi bize bir adet hasarı var oda 400 lira tampon onarımı için demişti. Farkındayım resimlerden karar verme zor ama bakabilir misiniz.? Bir de fiyat hakkında ne düşünüyorsunuz. Primera' nın tekna ve visia modellerini biliyordum ama comford modelini bilmiyordum comford eski kasalarda var biliyordum. Kafam karıştı biraz. Nasip olursa aracı alıp foruma devam ederiz inşallah. :DD
https://www.araba.com/288278781/Nissan- ... 16-Comfort

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: 2004 nissan primera comford LPG önerisi

Mesajgönderen FelixCrail » 04 Nis 2015, 07:33

Conford değil bu. Bu kasalar ya teknadır ya visia. Muhtemelen bende olduğu gibi trafikteki memur ruhsata yanlış model yazdı. Benim ruhsatta da araç comford olarak gözüküyor. Halbuki aracım tekna.

Bu araç visia. Yani özelliği az olan model. Ben olsam o paraya visia bakmam. Dolu olan teknalara bakarım.

Lpg de markadan çok takan usta önemli. Bu araca birde lpg taktıracaksanız size araç 25-26 bine gelecek. Bence o paraya lpg takılı tekna bakın daha iyi

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
hamdi topal
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Diğer
Meslek:

Re: 2004 nissan primera comford LPG önerisi

Mesajgönderen hamdi topal » 04 Nis 2015, 18:48

Bugün buluşma kararı almıştık, önceki konuşmamızda ekspertiz yaptırıp alacağımı söylemiştim, eleman yan çizdi nerede buluşacağımızı sormak için aradığımda aracı satmaktan vazgeçtik dedi. İlginize teşekkür ederim. Aracı alırım diye niyetlenmiştim nasip işte konu başlığı almayı düşündüğüm bu araç için olduğundan yöneticiler konuyu kapatabilir. Fakat Nissan arayışlarımız devam ediyor çevrenizde olan bildiğiniz araç olursa değerlendirebilirim. Bulunduğum yer itibarıyle uzak mesafeye gitme durumu olursa boş dönmemek adına garanti olan yani alabileceğim araç için yola çıkmak isterim. Bu yüzden iyi durumda olan araç önerilerine açığım herkese teşekkürler.

“LPG Uygulamaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 22 misafir

oto anahtarı