Lpg dönüşüm kit i

Nissan LPG sistemleri hakkında bilmek istedikleriniz.
Kullanıcı avatarı
basist
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek: Eğitmen

Lpg dönüşüm kit i

Mesajgönderen basist » 12 Şub 2013, 02:29

merhaba arkadaşlar.2. el olarak bir nissan note 1.4 tekna sahibi oldum.aracımı dün aldığım için çokta inceleme fırsatı bulamadım ancak merak ettiğim bir konu var.Araçta lpg dönüşüm kiti vardı alırken aldığım arkadaş lpg kitinin atiker olduğunu söylemişti.arabayı okadar çok inceledimki hatta ekspertiz e de sokarak aldım ama aklıma lpg sistemine bakmak hiç gelmedi.aracın içindeki lpg kitinin butonunda mavi renkte bir G harfi var.sanırım motor bölümündeki sistemin yazılarıda biraz silinmiş ve toz topraktan okunmuyor.bu markayla ilgli bilgisi olan varmıdır yada kullanan?... sistemin yakıt seviye gösterge çizgileride mavi renkte.teşekkürler şimdiden...

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: Lpg dönüşüm kit i

Mesajgönderen FelixCrail » 12 Şub 2013, 07:45

resmini çekip koyarsan daha iyi olur da o buton markayı temsil etmeye bilir. lpg ecusu üstündeki etiketi falan okumak daha kesin sonuç

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
basist
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek: Eğitmen

Mesajgönderen basist » 25 Şub 2013, 00:48

teşekkürler kmn marka bi kitmiş.diego modeli yazıyor.çok bilinenbir marka değil sanırım

Kullanıcı avatarı
comolokko
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: serbest

Mesajgönderen comolokko » 05 Mar 2014, 12:59

markadan ziyade usta çok önemli.pejo 407 me atiker bağlattım 990 tl ye 2 yıl boyunca 1 kere ayara gittim o kadar ne arıza ışığı nede tekleme yaptı.arkadaşım başka bir ustaya omvl bağlattı 1750 tl ye arabada sürekli arıza ışığı yandı tekleme yaptı derken söktürdü.lpg de en önemli faktör usta markaya hiç takılmayın.

“LPG Uygulamaları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 21 misafir

oto anahtarı