Juke Tekna Dizel Hak.

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
kurtrafet
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

Juke Tekna Dizel Hak.

Mesajgönderen kurtrafet » 18 Ara 2013, 09:16

Merhabalar Arkadaşlar, Dün aracımı sattım ve 2.el nissan juke 1.5 tekna dizel bakıyorum.
Sizce nasıl bir araba ben cok ama cok kıl bir adamım sağında solundan ses geliyormu ? beni üzermi 20-30-40 binde bir ikinci el alıp 2 sene binmek istiyorum ve bu süreçte yan basamak cam filmi ses sistemi spoyler vs. gibi masraflar yapıcam dahada güzel olsun diye görünüşü ama sizce değermi bu araca sizlere danışmak istedim sizce napmalıyım?

bu arada istanbul floryadayım 26 yaşındayım ..
mat-bilgisayar mezunuyum eticaret online satış işleriyle uğraşmaktayım teşekkürler. :XA

Kullanıcı avatarı
cdogu
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Öğrenci

Re: Ynt: Juke Tekna Dizel Hak.

Mesajgönderen cdogu » 18 Ara 2013, 17:11

Juke sahibi değilim. Ama Juke'un kullandığı 1.5 DCi Qashqai'ye biniyorum,bilirsin biraz daha ağır ama,6 vites ile hem yakıtta hem de performansta çok iyi bir motor. Ben arabamın en çok gidişi ve yakıtını seviyorum.

Juke çok güzel bir araba bence,görüş açısı dar ama direksiyon çok turlu ve manevratik. Donanımlı olanına yani Platinum'a denk gelip,Bose Ses Sistemi,Nissan Connect ve çevre görüşlü model alırsanız çok memnun edecektir. Çevre görüş sistemiyle de dar görüş açısı önemli nebzede azalmakta özellikle park ederken.

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
yasin35altun
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: kuaför

Re: Juke Tekna Dizel Hak.

Mesajgönderen yasin35altun » 18 Ara 2013, 17:16

1.6 benzinli tekna kullanıcısıyım bu sınıftaki bütün araçları araştırdım bu fiyata bu gösterişte araç yok arka koltuk mesafesi dar deil öyle söyleniyor ama deil,bagaj dar ama iki kademeli yapılmış orta kısım çıkarıla biliyor dahada genişliyor bagaj.yan aynalar geniş oldugu için 120 km yi geçtigin zaman rüzgar sesi yapıyor biraz dizelide test etmiştim çok rahatsız etmiyor ama biraz motor sesi aliyor içeri genel anlamda çok memnunum jukemden sıradan olmak istemiyorsanız tavsiye edilir enterasandır sokaklar golf honda civik dolu bide hepsi beyaz kızılay dagıtmış gibi :D jukenin ikinci elinide araştırdım 2.el piyasası çok düşük deil 5.000 tl gibi bir düşüş varki normal zaten 2. el almayı düşünüyormuşsunuz çok bi düşüş yaşamazsınız 2013 de türkiyede en çok satan 3.crossover olmuş juke haliylede 2.el piyasası vardır kafanız karışmasın yanisi güzel bi araba ...

Kullanıcı avatarı
korsan52
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: vet hekim

Mesajgönderen korsan52 » 26 Oca 2014, 14:40

Merhaba.ben de arabamı sattım ve 43binde juke tekna dizel aldım.araba tek kelimeyle harika.uzun zamandır takip ediyordum bu aracı ve sonunda aldım.yakıt tüketiminin az olacağını düşünüyorum.servis çok pahallı..

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 26 Oca 2014, 15:00

korsan52 yazdı:Merhaba.ben de arabamı sattım ve 43binde juke tekna dizel aldım.araba tek kelimeyle harika.uzun zamandır takip ediyordum bu aracı ve sonunda aldım.yakıt tüketiminin az olacağını düşünüyorum.servis çok pahallı..

forumu kullanmadan önce kurallarını olurmusunuz rica etsem

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

oto anahtarı