Juke Aksesuar ve Ses Problemi Yardım

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
AhmetSan
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek: Bankacı

Juke Aksesuar ve Ses Problemi Yardım

Mesajgönderen AhmetSan » 01 May 2014, 22:14

Herkese Merhaba,

2013 Juke Tekna sahibiyim. Aracın sürücü tarafındaki direk üzerindeki plastiğin ve ön konsol plastiğinin hareket etmesinden dolayı beni rahatsız eden bir ses çıkmakta. Bu ses problemini yaşayan biri varsa yardımcı olursa çok sevinirim. Ayrıca bir diğer problemler ise; Araç camında rüzgarlık olmamasına rağmen rüzgar sesinin içeri girmesi ve bagaj dan takırtı sesi gelmesi (tamir kiti herhangi bir yere değmiyor)

Yaşanılan sorunlar dışın da, aracıma gündüz ledi, kapı altı lazer uygulaması yaptırmak, bagajı büyütmek için yeni havuz almak istiyorum. tavsiye ve yönlendirmelerinizi rica edeceğim.

Şimdiden teşekkürler....

Kullanıcı avatarı
oztrk
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: Pazarlama Danışmanlı
İletişim:

Re: Juke Aksesuar ve Ses Problemi Yardım

Mesajgönderen oztrk » 01 May 2014, 22:48

Ahmet San bagajdan takirti dedigin arka koltuktan geliyor olmasin? Bagaj havuzu icin bulursan ben de alirim, haberlesiriz.

Kullanıcı avatarı
AhmetSan
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Bankacı

Mesajgönderen AhmetSan » 03 May 2014, 13:49

yok Osman. bagaj dan geliyor. Arka koltuktan gelenler, emniyet kemerlerinin plastiğe çarpması oluşan sesler :) Ön ses gün geçtikçe daha fazla rahatsız ediyor.. sanırım takıldım kaldım bu duruma... bu sorunu bir ben mi yaşıyorum? juke kronik problem mi?

Kullanıcı avatarı
oztrk
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: Pazarlama Danışmanlı
İletişim:

Mesajgönderen oztrk » 03 May 2014, 20:07

Kemer degil de koltugun kilit kismi kasislerden geçerken gicirti yapiyor. Oraya bant sarinca ses kesiliyor. Bagaj havuzu noldu, bulamadin mi genc?

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 26 misafir

oto anahtarı