juke için kol dayama araca en uygun olanından tavsıye varmı

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
emreyboy
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

juke için kol dayama araca en uygun olanından tavsıye varmı

Mesajgönderen emreyboy » 08 May 2014, 20:52

merhaba juke tekna için orta konsol gri koltuklar siyah koyu gri acaba kol dayama taktıran varmı

Kullanıcı avatarı
Mert
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Öğrenci

Re: juke için kol dayama araca en uygun olanından tavsıye va

Mesajgönderen Mert » 10 May 2014, 14:08

emreyboy yazdı:merhaba juke tekna için orta konsol gri koltuklar siyah koyu gri acaba kol dayama taktıran varmı

Kol dayamada orjinaldan şaşmayın derim yan sanayi kol dayanalarda aracın konsol bölümü deliniyor ve çok sağlam olmuyor işin açıkcası deri veya kumaş size kalmış ama orjinal almanızı tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
red_juker
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Müh.

Re: juke için kol dayama araca en uygun olanından tavsıye varmı

Mesajgönderen red_juker » 22 Oca 2017, 19:57

Geçenlerde internetten Juke için kolçak aldım. Orijinal tip, vidasız montaj diye satılanlardan.
İzlenimlerimi sizinle de paylaşmak istedim:
Kolçak orta konsolun en arkasında bulunan yuvaya tam oturuyor ve sağa sola hiç sallanmıyor. Herhangi bir vidalama, delme vb montaj işlemine gerek yok. Ürünü taktıktan sonra bardak koyma yerlerinden birinin üstü kapanıyor. Yani uzun bir şişe koyulamaz ama kısa bir bardak yine konabilir. Ürün, el frenine erişimi de engellemiyor. İç bölmesi kadife ile, en üst kısım ise deri ile kaplanmış, genel malzeme kalitesi iyi. Yukarı kaldırıp indirme düğmesi bazen takılıyor ama sorun değil. Bir de üst kısım ileri geri hareketli değil. Yine de sonuç olarak tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Memur

Mesajgönderen Shamil » 23 Oca 2017, 13:29

Bilgi ve paylaşım için teşekkürler bende yaklaşık 2 ay önce sipariş verdim ancak sonradan iptal ettim, nette baktığım yorumlarda kolçağın orjinal olmadığı için kısa kaldığı kolunuzu dayamak için koltuğu iyce geriye çekmek gerektiği gibi şeyler yazıyordu, uygulama resmi de göremedim nette bu nedenle biraz keyfim kaçtı, ancak kolçak gerçekten gerekiyor bu nedenle orjinalini dahi sordun servisine 1000 tl gibi uçuk bir ücretten bahsidilinece kolçak olayından vazgeçtim.Ancak paylaşımınızdan sonra fikrim değişti, resim ve link paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Kullanıcı avatarı
Cavit A.
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Emekli

Mesajgönderen Cavit A. » 23 Oca 2017, 14:06

Bende aracı teslim alırken servise sordum 900TL dediler ve çok pahalıymış dediğimde sena bir güzellik yapıp 600tL veririz demişlerdi. Satış elemanını tanımam görmem 300TL birden nasıl iner diye düşünüp kıllandım ve şu an param olmadığını daha sonra alabileceğimi söyledim ve almadım. Daha sonra biraz araştırınca çok pahalı olmayan bir ürün almaya karar verdim ve altta resimdekini ve linkteki ürünü 145TL'ye aldım şu an 170TL olmuş ürün. Ürün bence normal ileri kayma olsa el frenini engeller..
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-p ... 276/detay/
Resim

Kullanıcı avatarı
red_juker
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Müh.

Mesajgönderen red_juker » 23 Oca 2017, 20:17

Shamil yazdı:Bilgi ve paylaşım için teşekkürler bende yaklaşık 2 ay önce sipariş verdim ancak sonradan iptal ettim, nette baktığım yorumlarda kolçağın orjinal olmadığı için kısa kaldığı kolunuzu dayamak için koltuğu iyce geriye çekmek gerektiği gibi şeyler yazıyordu, uygulama resmi de göremedim nette bu nedenle biraz keyfim kaçtı, ancak kolçak gerçekten gerekiyor bu nedenle orjinalini dahi sordun servisine 1000 tl gibi uçuk bir ücretten bahsidilinece kolçak olayından vazgeçtim.Ancak paylaşımınızdan sonra fikrim değişti, resim ve link paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Selamlar, rica ederim. Aldığım ürünün adresi: http://urun.n11.com/kolcak/nissan-juke- ... P147726948
Üstte paylaşılan resimle birebir aynı ürün.

Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Shamil » 23 Oca 2017, 22:04

Cavit A. yazdı:Bende aracı teslim alırken servise sordum 900TL dediler ve çok pahalıymış dediğimde sena bir güzellik yapıp 600tL veririz demişlerdi. Satış elemanını tanımam görmem 300TL birden nasıl iner diye düşünüp kıllandım ve şu an param olmadığını daha sonra alabileceğimi söyledim ve almadım. Daha sonra biraz araştırınca çok pahalı olmayan bir ürün almaya karar verdim ve altta resimdekini ve linkteki ürünü 145TL'ye aldım şu an 170TL olmuş ürün. Ürün bence normal ileri kayma olsa el frenini engeller..
https://www.sahibinden.com/ilan/yedek-p ... 276/detay/
Resim

Bilgi ve resim paylaşımı için çok teşekkürler Cavit Bey gayet güzel durmuş araçta,en yakın zamanda siparişini veririm inşallah bende.Cavit bey dikkatimi çekti de emniyet kemerlerinin deforme olmaması için kemer tokası kullansanız naçizane tavsiyem.

Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Shamil » 23 Oca 2017, 22:08

red_juker yazdı:
Shamil yazdı:Bilgi ve paylaşım için teşekkürler bende yaklaşık 2 ay önce sipariş verdim ancak sonradan iptal ettim, nette baktığım yorumlarda kolçağın orjinal olmadığı için kısa kaldığı kolunuzu dayamak için koltuğu iyce geriye çekmek gerektiği gibi şeyler yazıyordu, uygulama resmi de göremedim nette bu nedenle biraz keyfim kaçtı, ancak kolçak gerçekten gerekiyor bu nedenle orjinalini dahi sordun servisine 1000 tl gibi uçuk bir ücretten bahsidilinece kolçak olayından vazgeçtim.Ancak paylaşımınızdan sonra fikrim değişti, resim ve link paylaşabilirseniz çok sevinirim.

Selamlar, rica ederim. Aldığım ürünün adresi: http://urun.n11.com/kolcak/nissan-juke- ... P147726948
Üstte paylaşılan resimle birebir aynı ürün.

Ürüne baktım dediğiniz gibi aynı ürün fiyat olarak da makul, muhtemelen verdiğiniz linkten sipariş vericem sanırım.Teşekkürler.

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı