Juke Xenon Far uygulamasi

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
gokhanjuke
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Juke
Meslek: turizm

Juke Xenon Far uygulamasi

Mesajgönderen gokhanjuke » 27 Kas 2016, 08:59

selamlar iyi forumlar

aracima xenon far takmayi dusunuyorum
sizce arac yuksek olmasindan dolayi uzun yolda karsidakini rahatsiz edermi
Araca ariza isigi yaktiriyor mu
son olarak uzun kisa ikisi birlikte mi oluyor ayri ayri mi kitler takmak lazim tsk ederim

SM-G925F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
orkunyilmazz
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Turizm

Re: Juke Xenon Far uygulamasi

Mesajgönderen orkunyilmazz » 28 Ara 2016, 16:04

Merhaba , Yuksekliginde herhangi bir sorun olmaz olsa dahi icerden fark yuksekligini ayarlaya biliyorsunuz dusurursunuz biraz sorun cozulur. Kalitesiz zenonlar can bus olmadigindan dolayi yakabilir ama philips gibi markalarin zenonlarinda ariza isigi yakma gibi sorunlarla karsilamazsiniz. Uzun kisa ayri die biliyorum. Benim size tavsiyem kisalara zenon uzunlara led ampul olur sebebi ise zenonlarda ayri bir motor oldugundan dolayi ilk actiginizda o motor 5-10 sn gibi bir surede tam verim vermeye baslar uzunlara taktiginiz zaman sellektor attigininizda motor isnmadigindan tam verim alamazsiniz hemde zenon motoruna zarar verirsiniz.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
red_juker
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Müh.

Mesajgönderen red_juker » 28 Ara 2016, 21:24

Siz de Juke farlarının yeterince aydınlatmadığından şikayetçi misiniz? Ben kesinlikle aydınlatmadan memnun değilim. Xenon veya led ampul aydınlatmayı artırır mı?

Kullanıcı avatarı
orkunyilmazz
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Turizm

Mesajgönderen orkunyilmazz » 29 Ara 2016, 00:52

red_juker yazdı:Siz de Juke farlarının yeterince aydınlatmadığından şikayetçi misiniz? Ben kesinlikle aydınlatmadan memnun değilim. Xenon veya led ampul aydınlatmayı artırır mı?

Aksine ben cok memnunum farlardan. Araciniz kac model ? Xenon arttirir , led ampul kaliteli ise artirrrir kalitesiz ise iyice dusurur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
Memcos48
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Primera
Meslek: ÖĞRETMEN

Mesajgönderen Memcos48 » 29 Ara 2016, 13:44

Amac görüşünüzü artırmaksa merceksiz farlarda xenon uygulaması kesinlikle felaket olur. Gökyüzünü aydinlatir ve karşıdan geleni kör eder.Amacim görüntü güzel olsun derseniz Led farlar karşıdan bakıldığında çok güzel yaniyormus gibi gelir ancak farlarin odağına uygun olmadığı için ışığı yola homojen bir şekilde dağıtamaz ve görüşünüz mevcut halojen ampullerinize göre çok bozulur.Detayli bilgi için http://www.geceucusu.com sitesini incelemenizi öneririm.

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
red_juker
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgisayar Müh.

Mesajgönderen red_juker » 01 Oca 2017, 13:36

orkunyilmazz yazdı:
red_juker yazdı:Siz de Juke farlarının yeterince aydınlatmadığından şikayetçi misiniz? Ben kesinlikle aydınlatmadan memnun değilim. Xenon veya led ampul aydınlatmayı artırır mı?

Aksine ben cok memnunum farlardan. Araciniz kac model ? Xenon arttirir , led ampul kaliteli ise artirrrir kalitesiz ise iyice dusurur

Aracım 2016 model. Tekna modeli. Bilemedim ya mercekli xenon fiyatlarını bir araştırayım en iyisi.

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

oto anahtarı