JUKE Follow me home

(F15) Juke. Şehrin Haylazı
Kullanıcı avatarı
Cavit A.
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Juke
Meslek: Emekli

Re: JUKE Follow me home

Mesajgönderen Cavit A. » 23 Oca 2017, 14:17

Fakat motor hacimleri ve bazı değerleri farklı.
Caddy:1.9 TDI
Maksimum Güç : 105 hp (77 kw) / 4.000 rpm
Maksimum Tork : 250 Nm / 1.900 rpm
Hızlanma 0-100 km/saat 13,3 sn

Juke: 1.5 DCI
Maksimum Güç : 110 hp (81 kw) / 4.000 rpm
Maksimum Tork : 240 Nm / 1.750 rpm
Hızlanma 0-100 km/saat 11,3 sn

Navigasyon olayına gelince, her navigasyonlu Nissan araçlarda harita güncelleme sorunu varmış. Nissan Navigasyon Türkiyenin kronik sorunu olmuş..
Şikayetvar.com'a açtığım konu ve yetkililerin verdiği saçma cevap.. Hem navigasyonlu diye satış özelliğine koyup extra yaratmış oluyorlar, sonrada şikayet olunca multimedya sistemi içindeki özellik deyip işin içinden sıyrılmaya çalışıyorlar. https://www.sikayetvar.com/nissan-arac- ... i-ise-2013

Kullanıcı avatarı
Shamil
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Juke
Meslek: Memur

Re: JUKE Follow me home

Mesajgönderen Shamil » 23 Oca 2017, 22:20

Verdiğiniz linkten verilen cevabı okudum, gerçekten sadece geçiştirmişler, servislerin çoğunda bu var, juke benim 3.sıfır aracım diğer farklı marka iki aracım da ufak defek sorunlar olmuştu inanın servis bu ufak defek sorunlarda bile başından savuşturmak için elinden geleni yaptı, bence Türkiye de servis olayı tüm markalarda sorun, aracı alana kadar ağam paşam, aldıktan sonra tam tersi.Bu arada follow me özelliğini bu gün iyce inceledim tahmin ettiğim gibi tekna da sadece farlar yanıyor ledler yanmıyor sizin en araç en üst donanım ondan sizde ledler led yanıyor follow me de.

“Nissan Juke Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 24 misafir

oto anahtarı