YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
manqa48
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: öğrenci

Re: YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

Mesajgönderen manqa48 » 28 Tem 2014, 19:29

Hocam servisle görüşüp kesin cevaplarınızi bekliyorum,
Yeni alan ve trafikte olan bütün arkadaşlarımın kazasiz belasız hayırlı surusler diliyorum
Bayramınız da mubarek olsun nice mutlu yıllara sevdiklerinizle inşallah.

Kullanıcı avatarı
Hasan YILDIRIM
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Mühendis

Mesajgönderen Hasan YILDIRIM » 30 Tem 2014, 19:04

mert63 yazdı:Arkadaslar ben 1.6 Platinium ful+full paketi 115 bin tl ye aldim.

Suan 4 bin km deyim.Ortalama yakit tuketimim 9 Lt.

boyle devam ederse vay halime!!

Yakitla ilgili paylaşır mısınız?

1.6 dCı otamatik ile İzmir- Ankara arası yolculukta 90 km ortalama hızda 4.0 lt. Ankara şehir içi dahil 1300 km. ortalaması 4.5 lt
BP mazotu ile yaptım.Aracınızın 5000 km.yi geçmesini bekleyin.

Kullanıcı avatarı
psikolik46
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen psikolik46 » 06 Ağu 2014, 12:22

Kahramanmaraştan selamlar:) 1,5dcI SKYPACK aracımıza dün kavuştuk. Ankaradan Kahramanmaraşa (600 km.) 120 tl ile geldik. 120-130 km arası hızla. yakıt ekonomisi olarak tatmin edici görünüyor. Henüz yeni tanıyoruz aracı. ilk izlenim olumlu.
eksiklik olarak, Sadece araçtan indikten sonra kumandadan camları kapatmayı denedim kapanmadı. ben mi kapatamadım acaba. yoksa böyle bir özellik yok mu!!?

Kullanıcı avatarı
Xvet
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Veteriner Hekim

Mesajgönderen Xvet » 17 Ağu 2014, 11:18

1.5 dci tekna skypak anahtarsız giriş start stop + necvox Multimedya alalı 4 gün oldu 89 bine mal oldu

Kullanıcı avatarı
Xvet
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Xvet » 17 Ağu 2014, 11:20

Hıza duyarlı otomatik kapı kilitlenme nasıl yapılıyor

Kullanıcı avatarı
cdogu
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: Öğrenci

Re: Ynt: YENİ qashqai sahipleri sizleri bekliyoruz

Mesajgönderen cdogu » 17 Ağu 2014, 14:21

Xvet yazdı:Hıza duyarlı otomatik kapı kilitlenme nasıl yapılıyor

Eski kasada kilit tuşuna kontak kapalıyken 10 15 sn. Basma suretiyle yapılıyordu. Yenisinde de öyle olabilir.

Kullanıcı avatarı
bulnes
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Makina Mühendisi

Mesajgönderen bulnes » 18 Ağu 2014, 14:30

Takipteyim.....

Kullanıcı avatarı
Xvet
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Xvet » 19 Ağu 2014, 01:04

O kadar para saydık otomatik kapı kilitleme yokmuş varmı böyle bir hikaye

Kullanıcı avatarı
1.burak
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek: İlaç Mümessili

Mesajgönderen 1.burak » 19 Ağu 2014, 09:15

Xvet yazdı:O kadar para saydık otomatik kapı kilitleme yokmuş varmı böyle bir hikaye

Qashqai kullanmiyorum fakat merak edip bir brosur indirdim.. Yeni Qashqai icin Nissan sitesinden.. 22 sayfalik genel bir brosur.. Sizde indirip 21. sayfasinda Visia donanimda bile standart olan otomatik kapi kilitleme ozelligini gorebilirsiniz.. Araclariniz yeni ve herkes tarafindan bilinmeyen ozellikleri ve bu ozellikleri degisik sekilde aktif etme yollari var dogal olarak.. Megane ll'lerde olan otomatik kapi kilidi aktif etme yontemi bir onceki Qashqai modellerinde aynen kullaniliyordu.. Yani kilit butonuna basili tutarak aktif yada pasif hale gecebiliyordu.. Fakat ozellik aktif olsada icerden kapi kolunu cektiginizde kapilar aciliyordu.. Cunku kapilar disardan acilmayacak sekilde kilitlenmis oluyordu.. Bunuda denemek isteyen varsa cami acip dis kapi kolunu cekip deneyebilir..

Sizin Qashqai'niz icin ise soyle bir bilgiye ulastim forumlardan.. Aracin menusunde; 4. sirada Arac Ayarlari bolumu icerisinde, 3. sirada Kilit Acma adiyla bir menu varmis.. Buradan otomatik kapi kilidinin ayarlanabildigi soyleniyor.. Bunu deneyecek olan siz Yeni Qashqai sahiplerisiniz.. Gule gule kullanin araclarinizi..

Kullanıcı avatarı
Xvet
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Xvet » 21 Ağu 2014, 20:04

1.burak yazdı:
Xvet yazdı:O kadar para saydık otomatik kapı kilitleme yokmuş varmı böyle bir hikaye

Qashqai kullanmiyorum fakat merak edip bir brosur indirdim.. Yeni Qashqai icin Nissan sitesinden.. 22 sayfalik genel bir brosur.. Sizde indirip 21. sayfasinda Visia donanimda bile standart olan otomatik kapi kilitleme ozelligini gorebilirsiniz.. Araclariniz yeni ve herkes tarafindan bilinmeyen ozellikleri ve bu ozellikleri degisik sekilde aktif etme yollari var dogal olarak.. Megane ll'lerde olan otomatik kapi kilidi aktif etme yontemi bir onceki Qashqai modellerinde aynen kullaniliyordu.. Yani kilit butonuna basili tutarak aktif yada pasif hale gecebiliyordu.. Fakat ozellik aktif olsada icerden kapi kolunu cektiginizde kapilar aciliyordu.. Cunku kapilar disardan acilmayacak sekilde kilitlenmis oluyordu.. Bunuda denemek isteyen varsa cami acip dis kapi kolunu cekip deneyebilir..

Sizin Qashqai'niz icin ise soyle bir bilgiye ulastim forumlardan.. Aracin menusunde; 4. sirada Arac Ayarlari bolumu icerisinde, 3. sirada Kilit Acma adiyla bir menu varmis.. Buradan otomatik kapi kilidinin ayarlanabildigi soyleniyor.. Bunu deneyecek olan siz Yeni Qashqai sahiplerisiniz.. Gule gule kullanin araclarinizi..
Servis olmadığını söyledi yokmuş yani.

Kullanıcı avatarı
1.burak
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek: İlaç Mümessili

Mesajgönderen 1.burak » 21 Ağu 2014, 21:48

ilginc.. Bu iste bi terslik var.. Ben pek mantikli bulmadim acikcasi.. Olayin sizle alakasi yok tabi.. Bu ozellik oldukca basit bir ozellik aslinda ve standart olarak gorunuyor.. Servis yok diyorsa brosuru onlardan isteyip burda ne yaziyo diye camurumu yapardim ben.. Daha onceden bahsettigim arac menusundeki secenekleri kontrol ettinizmi? neler yaziyor menude? merak ettim acikcasi..

Kullanıcı avatarı
Xvet
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen Xvet » 25 Ağu 2014, 20:38

2015 te bu kapı kilitleme sistemi yasaklanacağından dolayı şimdiden bizim modellerde yasaklanmışlar yabancı sitelere girdim orda yazıyordu

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 36 misafir

oto anahtarı