Nasıl olmuş?? Tampon altı kısımları Plasti Dip ile Kaplattım.

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
NeXuS
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Makina Teknisyeni

Re: Nasıl olmuş?? Tampon altı kısımları Plasti Dip ile Kaplattım.

Mesajgönderen NeXuS » 06 Tem 2015, 08:43

kaplama mat renkli olduğu için çok yakından sırıtıyor. 400tl tuttu. yüksek çözünürlüklü bir makinem yok telefonla çekebilirim. ne kadar iyi gösterir bilemiyorum. arka tamponu ve ön tamponu yakından çekerim akşama.

QQ 1.5 dCi Tekna+Sky+i.key

Kullanıcı avatarı
alperkeskin53
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen alperkeskin53 » 07 Tem 2015, 01:03

Anladım abi yok mu bu plasti dip in inci beyazı rengi ya da parlak siyah yapsak cam tavanla birlikte daha mı asi durur :)

Kullanıcı avatarı
NeXuS
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen NeXuS » 07 Tem 2015, 08:46

parlak yapamıyorsun. renkte en yakın bu yaptığı. ki renk çok güzel uydu. çok yaklaşmadıkça matlığı bile anlaşılmıyor. ben çok beğendim renk uyumunu. bariz sırıtan birşey yok.
siyah konusunda bişey diyemiycem. ama parlak olmayacağı kesin. parlak istiyorsan boya yaptıracaksın.

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 09 Tem 2015, 23:03

İnci beyazı rengi ben orada çalışırken bir kaç sene öncesinden vardı. Ayrıca 1 ay oldu sanırım distribütöre yeni parlak ürünler geldi. Highgloss. Ben artık takip etmiyorum yeni ürünlerden çok bilgim yok ama 0232 458 06 06 dan ulaşıp bilgi alabilirsiniz. Onlar sizi yönlendirir zaten.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
drmalibu
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: memur

Mesajgönderen drmalibu » 04 Oca 2016, 20:24

tek renk bence bembeyaz bir balinaya benzemiş azıcık siyah gri falan olmalı bence zaten nissanın aksesuar kataloğuna bakın beyaz araca krom aynalar siyah jantlar gri tavan çıtaları ön arka difuzzorler gri gibi seyler yapılmış ve buda benim çok hoşuma gitti bende o doğrultuda mod yapıyorum ama zevk meselesi işte

Kullanıcı avatarı
NeXuS
Gold Üye
Gold Üye

Mesajgönderen NeXuS » 05 Oca 2016, 09:49

drmalibu yazdı:tek renk bence bembeyaz bir balinaya benzemiş azıcık siyah gri falan olmalı bence zaten nissanın aksesuar kataloğuna bakın beyaz araca krom aynalar siyah jantlar gri tavan çıtaları ön arka difuzzorler gri gibi seyler yapılmış ve buda benim çok hoşuma gitti bende o doğrultuda mod yapıyorum ama zevk meselesi işte

aynen dediğiniz gibi zevk işi. ben siyah jant ve krom aksesuar hiç sevmiyorum. benim aracımda orjinalinin haricinde hiç krom yok. ama tamamen beyaz olması arabayı daha büyük gösteriyor buda bir gerçek. cam tavan yeteri derecede kaliteyi yansıtıyor. tamamen beyaz ve cam tavan bana göre göz alıcı :XD

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı