kaşkai fikir alma

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
karaman70
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: teknisyen

kaşkai fikir alma

Mesajgönderen karaman70 » 23 Mar 2018, 09:29

merhaba arkadaşlar; aranıza yeni katıldım. bir süredir aklımı kurcalayan bir konuyu sizlere danışmak istiyorum. 2015 focus sedan 1.6 lpgli aracım var sıfır aldım ve hala kullanmaktayım.lakin hanım yüksek bir araç alalım diye bastırıyor. şu sıralar fiyat performans endeksli en iyi araç olarak kaşkaiyi görüyorum. niyetimdeki araç 2015-2016 dizel,manuel sky pack. focusdan sonra bu araç beni mutlu edermi? kronik bir sıkıntı yaşarmıyım? fiyatları 95-100 bin arası. bu fiyatlar makulmüdür? düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

Kullanıcı avatarı
laco
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:
İletişim:

Re: kaşkai fikir alma

Mesajgönderen laco » 23 Mar 2018, 10:37

İyi günler. Ben bugüne kadar 11 farklı araç kullandım. Tereddütünüz varsa ki var KESİNLİKLE TAVSİYE EDERİM. Çok keyifli bir araç. manuel dizel 1,5 olduğu için ekonomik de aynı zamanda. CVT kendini ispat etmiş bi vites düşünürsen 1,6 daha yüksek torklu. O modellerde makyajsız kasa, skypack ve üstünü tavsiye ederim, tercihiniz doğru yani. biraz daha bütçe ile makyajlı ile ilgilenirseniz tekna bile yeterli, oldukça dolu bir araç. TEREDDÜT ETMEYİN derim. Hayırlısı olsun.

Cihan Şenol
Qashqai 1.2 X-Tronic Skypack - 2017 FL

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

oto anahtarı