2014 1.5 Dci Manuel Hk Birkaç Soru. Lütfen Yardım!..

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
Stillwater
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Telefoncu

2014 1.5 Dci Manuel Hk Birkaç Soru. Lütfen Yardım!..

Mesajgönderen Stillwater » 05 May 2019, 22:48

Arkadaşlar merhaba;

Honda Civic aracımı satarak uzun zamandır heves ettiğim Nissan Qashqai'ye ancak kavuşmuş bulunmaktayım. Aracım 78 binde manuel Platinium Premium Pack. Sizlerden cevap beklediğim sorularım da şunlar;

1-)Araç koyu renk olmasından kaynaklı bugün Güneş altında yanmış ilk kontakta çalıştı, sonra hemen stop etti. Dün de aynı durumla karşılaştım. Bu normal midir?

2-)Aracın 80.000 km bakımında hangi parçaları değişiyor? Servisinde yaptırsak ortalama ne fiyat çıkar? Ağır bakımları kaç km de yapılıyor?

3-)Stop edip uzaklaştıktan sonra kapılar otomatik olarak kendisini kapamıyor mu?

4-)Yan basamaklar ve ön arka tampon koruma orta halli kaliteli nasıl bir ürün önerirsiniz? Bunları Ankara'da montaj ettirebileceğim bir yer önerisi yapar mısınız?

5-)Araçla ilgili özellikle dikkat etmem(kronik arıza vs.) vereken bir nokta var mı?

Biliyorum uzun oldu ama hevesimi mazur görün.

Teşekkür ederim şimdiden.

Kullanıcı avatarı
defiant
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: 2014 1.5 Dci Manuel Hk Birkaç Soru. Lütfen Yardım!..

Mesajgönderen defiant » 06 May 2019, 12:14

Stillwater yazdı:Arkadaşlar merhaba;

Honda Civic aracımı satarak uzun zamandır heves ettiğim Nissan Qashqai'ye ancak kavuşmuş bulunmaktayım. Aracım 78 binde manuel Platinium Premium Pack. Sizlerden cevap beklediğim sorularım da şunlar;

1-)Araç koyu renk olmasından kaynaklı bugün Güneş altında yanmış ilk kontakta çalıştı, sonra hemen stop etti. Dün de aynı durumla karşılaştım. Bu normal midir?

2-)Aracın 80.000 km bakımında hangi parçaları değişiyor? Servisinde yaptırsak ortalama ne fiyat çıkar? Ağır bakımları kaç km de yapılıyor?

3-)Stop edip uzaklaştıktan sonra kapılar otomatik olarak kendisini kapamıyor mu?

4-)Yan basamaklar ve ön arka tampon koruma orta halli kaliteli nasıl bir ürün önerirsiniz? Bunları Ankara'da montaj ettirebileceğim bir yer önerisi yapar mısınız?

5-)Araçla ilgili özellikle dikkat etmem(kronik arıza vs.) vereken bir nokta var mı?

Biliyorum uzun oldu ama hevesimi mazur görün.

Teşekkür ederim şimdiden.

Kronik akü durumunu şu an yaşıyon gibi ss devreye giri yo mu yoksa garantin de yok 1200 tl sıkışmış agm aküne geçmiş olsun en kısa sürede ssli ile yenile

2016 1.2 skpack manuel

Kullanıcı avatarı
Stillwater
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Telefoncu

Re: 2014 1.5 Dci Manuel Hk Birkaç Soru. Lütfen Yardım!..

Mesajgönderen Stillwater » 07 May 2019, 00:34

Her zaman olmuyor. Eskiden bende dci clio 4 vardı. Yaz aylarında güneş altında kalınca onda da bazen yapardı. Bu arada ss devreye giriyor evet.

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 9 misafir

oto anahtarı