2019 Modellerde Hareket Edince Neden Kilitlenmiyor Araç?

(J10) (J11) Qashqai
Kullanıcı avatarı
verser13
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: İnş. Müh.

2019 Modellerde Hareket Edince Neden Kilitlenmiyor Araç?

Mesajgönderen verser13 » 02 Tem 2019, 23:45

Merhabalar 2019 1.2 sahibiyim. Eski aracımda qashqai idi. Ancak bu yeni modellerde hareket edildikten sonra kapılar otomatik kilitlenmiyor. Özellikle bizim gibi lambalarda satıcı ve dilencilerim kol gezdiği bizim gibi ülkelerde bir güvenlik zaafiyeti değil mi? Bunun bir çözümü var mı? Eski yeni diğer tüm araçlar kendini otomatik kilitlerden Nissan hangi akla hizmet bu özellikten vazgeçmiş, bilen var mıdır? Servisteki usta! “ abi araba suya düşerse kapılar dışarıdan açılamıyor ondan kaldırmışlar” dedi. Güldüm. Suya düşen arabada zaten kapıyı açamazsın. Birde suya düşme ihtimali ile duran trafikte birisinin kapıyı açıp hırsızlık yapması ya da yolculara saldırması ihtimali bir mi? Bu özellik tüm araçlarda kaldırılmış mıdır? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
mrsrm
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: Tasarım

Re: 2019 Modellerde Hareket Edince Neden Kilitlenmiyor Araç?

Mesajgönderen mrsrm » 06 Ağu 2019, 09:21

2014 sonrası güvenlik nedeniyle iptal ettiklerini öğrendim servisten. bir kaza durumunda dışarıdan açılamamış sanırım. camların kilitlenmemesi de güvenlikle alakalıymış. bindiğinizde tuşa basmayı alışkanlık haline getirirseniz sorun olmaz gerçi o zaman ne değişiyor anlamadım.

“Nissan Qashqai Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı