visia ön sis farı nasıl acilir

(E11) Note modeli ile ilgili tüm bilgiler
Kullanıcı avatarı
sercan06
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek: memur

visia ön sis farı nasıl acilir

Mesajgönderen sercan06 » 11 Şub 2017, 23:39

arkadaşlar yeni note kullanicisiyim ön sis farini farlar açıkken acamiyorum farlar kapalıyken kendi otomatik yanıyor buna nasıl bi çözüm buluruz teşekkür :T :T

Kullanıcı avatarı
sercan06
NissanClubTr
NissanClubTr

Re: visia ön sis farı nasıl acilir

Mesajgönderen sercan06 » 11 Şub 2017, 23:41

bu arada far kolunun dışında sadece bi kademe var o arka sisleri yakıyor

Kullanıcı avatarı
mehmetunkun
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: öğretmen

Mesajgönderen mehmetunkun » 09 Mar 2017, 03:24

Kolu değiştirmeniz gerekiyor sanırım. Teknalarda bir sefer çevirince önü tekrar çevirince arkayı açıyor.

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Otomobil: Primera
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Mesajgönderen spoilerci » 09 Mar 2017, 09:11

kolu değiştirme fikrine nasıl kapıldınız. bu arabalar kolay kolay kolu bozmaz. modüllerde arıza vardır. devreleri karıştırıyordur.

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

Kullanıcı avatarı
mehmetunkun
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen mehmetunkun » 10 Mar 2017, 13:31

Çünkü visialarda sis farı yok..Teknalarda olan kol takılmalı...Yine de kolları karşılaştırmak lazım emin olmak için...eski note için diyorum

Kullanıcı avatarı
sercan06
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen sercan06 » 12 Mar 2017, 01:19

mehmetunkun yazdı:Çünkü visialarda sis farı yok..Teknalarda olan kol takılmalı...Yine de kolları karşılaştırmak lazım emin olmak için...eski note için diyorum

mehmet bey cevabiniz icin tesekkur ederim dediginiz gibi visia da siz fari yokmuş sis lambasi yerine gunduz lambalari var kontagi acinca direk gunduz fari yaniyor benim anlamadigim arka sis varda ön sis niye yok çözüm yok gibi çünkü ikisi tamamen farkli
received_1138385356289190.jpeg

Kullanıcı avatarı
mehmetunkun
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen mehmetunkun » 14 Mar 2017, 02:46

sercan06 yazdı:
mehmetunkun yazdı:Çünkü visialarda sis farı yok..Teknalarda olan kol takılmalı...Yine de kolları karşılaştırmak lazım emin olmak için...eski note için diyorum

mehmet bey cevabiniz icin tesekkur ederim dediginiz gibi visia da siz fari yokmuş sis lambasi yerine gunduz lambalari var kontagi acinca direk gunduz fari yaniyor benim anlamadigim arka sis varda ön sis niye yok çözüm yok gibi çünkü ikisi tamamen farkli
received_1138385356289190.jpeg

benim araç eski kasa...siz yeni kasa tekna note ile sizdeki o kolu karşılaştırın...resimde işaretli yer sis farı için...ikinci el mi aldınız aracı?

Kullanıcı avatarı
gabriel_h
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilişimci

Mesajgönderen gabriel_h » 08 Haz 2018, 14:49

sercan06 yazdı:arkadaşlar yeni note kullanicisiyim ön sis farini farlar açıkken acamiyorum farlar kapalıyken kendi otomatik yanıyor buna nasıl bi çözüm buluruz teşekkür :T :T

:) Kardeşim, Visialarda Sis farı yoktur. "Farları açıkken açamıyorum" dediğin ise gündüz farıdır. Farlar açılınca gündüz farları otomatik söner, Farları kapatınca hangi ortamda olursan ol gündüz farları devreye girer. Dikkat edersen sis farı yuvası içinde ikiye ayrılıyor, üst taraf gündüz farı, alt taraf sis farı. O sis farı visia'larda yok maalesef. Başta bende aramıştım ve polisler çevirip gereksiz yere ceza yazacak diye korkuyordum. Hatta arabamı Tüvtürk'e ilk muayenesine götürdüğümde içeriden adımı anons ettiler, görevli arkadaş "Bunun sis farı nereden açılıyor" diye sormuştu. :)

“Nissan Note Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı