nissan note

(E11) Note modeli ile ilgili tüm bilgiler
Kullanıcı avatarı
batari
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek:

nissan note

Mesajgönderen batari » 27 Ara 2017, 10:06

merhaba arkadaşlar, yeni üye oldum. sizlere sormak istediğim şeyler var. nissan note almak istiyorum. 2013 veya 14 model , paket olarak ise bütçem hangisine yeterse onu alacağım (tekna, vısia) . 90 beygir ve 103 beygir dizel modellerinden birini almak istiyorum. öncelikle kronik sorunları varmıdir, hangi motor seçeneği ile ilgileneyım. normal kullanımda sık sık tamirciye götürür mü? yürüru motoru vs sizlerden duymak isterim. kullanıcısı veya bilgisi olan arkadaş var ise bilgilerıni paylaşırsa sevinirim. saygilar

Kullanıcı avatarı
gkhnyrn
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilgi İşlem
İletişim:

Re: nissan note

Mesajgönderen gkhnyrn » 10 Oca 2018, 17:37

selamlar
henüz çok tecrübeli sayılmam ancak ben de 2014 model note mk2 (e12) kasa 90bg dci motorlu araç kullanıcısıyım
gerek yaklaşık bir yıllık tecrübelerimden gerekse duyduğum araştırdığım kadarı ile kronik arızası olan ya da sık sık sorun çıkaran bir araç değil
yeter ki periyodik bakımlarını ve ağır bakımlarını mutlaka zamanında ve iyi malzemeler ile yapın
visia modeli de tekna modeli de premium modeli de aynı kasa aynı motor, sadece üzerindeki ek fonksiyonlar değişiyor
tekna modeli yeterli olacaktır, gördüğüm kadarı ile premium ile arasındaki tek fark 4 kamera sistemi ve navigasyon ekranı
benim yaşadığım sorun, aracın sadece suspansiyon sistemi çok yumuşak, bizim ülkemiz yollarına göre yumuşak daha doğrusu
ilerde imkan olursa yaylarını da pistonlarını da bir tık sertleştireceğim
hoş, ustam bu durumda aracın yol tutuşu zayıflar diyor ya, dur bakalım

"Hayattaki yegâne üstünlüğüm, #Türk olarak doğmaktır."

Kullanıcı avatarı
gabriel_h
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bilişimci

Re: nissan note

Mesajgönderen gabriel_h » 08 Haz 2018, 10:14

Merhaba Gökhan bey,
Bende de 2014 1.2 benzinli visia var. Benim arabanın süspansiyonları gayet sert, bu durum beni çok rahatsız etse de güvenlik açsından gerçekten çok sağlam bir duruşu var ve çok hoşuma gidiyor, gözüm kapalı güveniyorum. Bu süspansiyon durumu paketten pakete değişiyor mu acaba? bende yumuşatayım dedim, serviscim yumuşamaz dedi.

“Nissan Note Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 3 misafir

oto anahtarı