Herkese Merhabalar

(E11) Note modeli ile ilgili tüm bilgiler
Kullanıcı avatarı
zaferhoca
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Note
Meslek: fizikçi-Öğretmen

Herkese Merhabalar

Mesajgönderen zaferhoca » 15 Şub 2013, 16:19

Tüm forum üyesi arkadaşlara merhabalar. Hem foruma yeni üyelerdenim hem de 0 araç alan bir üyeyim. Yeni başlık açmayı başaramadığım için buradan giriş yapmak zorunda kaldım .Yardımcı olabilirseniz sevinirim.
24 /12/2012 de Nissan 2000 primera mı verip note 1.5 dci tekna pack alarak aranıza katıldım. 0 km de alıp 12.5 yıl 260 000 km bindiğim ve motoruna anahtar dokundurulmamış aracımı verirken çok terddüt ettim, fakat note yi kullandıktan sonra hiç pişmanlık duymadım. çok yumuşak ve kullanışlı bir araç. Hele tüketim değerleri kullanırken insana mutluluk veriyor. Allah herkese nasip etsin. Kazasız belasız ve sağlıkla kullanmayı nasip etsin.
not: Nissan araçları tanımayanlara özellikle belirtmek isterim Primera, almera, micra, note ,QQ gibi araçlar en sorunsuz japonlardır. Parça fiyatları da fiyat/kullanım süresi olarak değerlendirilmelidir.263.000 km bindiğim aracıma periyodik bakımları dışında ve acemi şoförlern(biri de ben) tıkla(t)maları dışında hiç bir şey yptırmadım.Hamdolsun beni bir gün mahçup etmedi. Hepinize mutluluklar dileğiyle...

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Re: Herkese Merhabalar

Mesajgönderen NISTEC » 15 Şub 2013, 16:51

Hocam hoşgeldiniz. Mesajınızı yeni konu altına taşıdım. İyi günlerde kullanmanız dileği ile.

Nissan Club Türkiye

“Nissan Note Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 27 misafir

oto anahtarı