Nissan Micra Bluetooth Özelliği

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
gautgc
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek: Satış

Nissan Micra Bluetooth Özelliği

Mesajgönderen gautgc » 02 Oca 2014, 15:49

Merhabalar,

Henüz 1 haftalık Nissan Micra kullanıcısıyım, aracım 2004 1.2 tecna modeli. Sizlere danışmak istediğim bir konu var kitapçıktan da baktım ama istediğim bilgiyi bulamadım. Orta konsolun sol alt kısmında mikrofona benzeyen bir kısım var, aklıma bluetooth ile telefon bağlanabilir mi düşüncesi geldi, arabayı da kurcaladım ama bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler,

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: Nissan Micra Bluetooth Özelliği

Mesajgönderen FelixCrail » 02 Oca 2014, 16:35

Sadece telefon kiti alt yapisi vardir. Bluetooth o yillardaki hicbir nissan modelinde yok maalesef. Suan piyasadaki guncel kitler uyumlu mu degilmi ureticiler dahil kimse bilmiyor.getirin deneyelim bi diyorlar

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
tolgadinc
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: tasarımcı

Mesajgönderen tolgadinc » 25 Tem 2014, 18:15

gautgc yazdı:Merhabalar,

Henüz 1 haftalık Nissan Micra kullanıcısıyım, aracım 2004 1.2 tecna modeli. Sizlere danışmak istediğim bir konu var kitapçıktan da baktım ama istediğim bilgiyi bulamadım. Orta konsolun sol alt kısmında mikrofona benzeyen bir kısım var, aklıma bluetooth ile telefon bağlanabilir mi düşüncesi geldi, arabayı da kurcaladım ama bulamadım. Bilgisi olan arkadaşlarımız varsa yardımcı olabilirler mi?

Teşekkürler,

Otomatik klimanın iç sıcaklığı ölçtüğü bölüm olması lazım o bahsettiğiniz bölüm.

Kullanıcı avatarı
MicraR
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek: Akademisyen

Mesajgönderen MicraR » 26 Şub 2015, 17:08

tolgadinc yazdı:
gautgc yazdı:Merhabalar,

Teşekkürler,

Otomatik klimanın iç sıcaklığı ölçtüğü bölüm olması lazım o bahsettiğiniz bölüm.

Benim arabam street modeli yani otomatik klima yok ancak benim arabada da o bölüm var direksiyonun hemen sağında kontak anahtarının dibinde.
Bluetooth değildir diye düşünüyorum çünkü tavandaki bölüm bluetooth ses alıcısı, yok eğer bu da sesle ilgiliyse bilemem, bende anlamadım

2014 Nissan Micra 1.2 Street CVT Okyanus Mavisi

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 51 misafir

oto anahtarı