Micra K13 Modifiye ve Aksesuar Uygulamaları

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
sleven
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Micra
Meslek: Bankacı

Re: Micra K13 Modifiye ve Aksesuar Uygulamaları

Mesajgönderen sleven » 23 Şub 2019, 00:22

Son zamanlarda aracımı park ettiğim yerlerde park ettiğim şekilde bulamıyordum. Bunun en büyük sebebi düşüncesiz ve dikkatsiz insanların kapılarını açarken dikkat etmemeleri. Sürekli aracımın kapı koluna çarpıyorlar ve malesef boyasında aşınmasına sebep oluyorlar. Ben de çözüm olarak kapı kollarına kapak aldım. Bence çok şık ve kullanışlı oldu. Şimdi artık sıfır araçlarda opsiyon olarak krom kapı kolu takılıyor. Kendim imkanlarımla bu şekilde taktım. Beğenip takmak isterseniz aldığım link aşağıda. Ben 8usd ye almıştım. Şimdi fiyatı 10 usd olmuş yine de Türkiye deki fiyatlara göre uygun. Sizinle resimleri de paylaşmak istedim. Eğer siz de takmayı düşünüseniz yapıştırmadan önce mutlaka kapı kollarını temizleyin ve kurulayın. Ben daha sağlam olsun diye her bir kola birer nokta dyson silikon sürdüm.

https://tr.aliexpress.com/item/FIT-FOR- ... df25fd096f

Resim
Resim

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 25 Şub 2019, 09:40

gayet güzel olmuş bence, elinize sağlık. düşüncesizce kapı açanlara ben de sinir oluyorum

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 27 Şub 2019, 08:36

sleven yazdı:Son zamanlarda aracımı park ettiğim yerlerde park ettiğim şekilde bulamıyordum. Bunun en büyük sebebi düşüncesiz ve dikkatsiz insanların kapılarını açarken dikkat etmemeleri. Sürekli aracımın kapı koluna çarpıyorlar ve malesef boyasında aşınmasına sebep oluyorlar. Ben de çözüm olarak kapı kollarına kapak aldım. Bence çok şık ve kullanışlı oldu. Şimdi artık sıfır araçlarda opsiyon olarak krom kapı kolu takılıyor. Kendim imkanlarımla bu şekilde taktım. Beğenip takmak isterseniz aldığım link aşağıda. Ben 8usd ye almıştım. Şimdi fiyatı 10 usd olmuş yine de Türkiye deki fiyatlara göre uygun. Sizinle resimleri de paylaşmak istedim. Eğer siz de takmayı düşünüseniz yapıştırmadan önce mutlaka kapı kollarını temizleyin ve kurulayın. Ben daha sağlam olsun diye her bir kola birer nokta dyson silikon sürdüm.

https://tr.aliexpress.com/item/FIT-FOR- ... df25fd096f

Resim
Resim

Parmak/el izi bırakıyor mu? Çelik değil, ABS plastik değil mi? Çok güzel olmuş.

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
sleven
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen sleven » 10 Mar 2019, 22:06

Teşekkür ederim Ally_07 dostum.
Beğenmenize sevindim. Rahatsız edici bir el izi yok. Yakından dikkatli bakınca el izi olabiliyor ama normal görüntüde rahatsız edici bir durum yok. Resimleri temizlemeden çektim. Tamamen resimde göründüğü gibi :) Ürün metal değil ama kaliteli duruyor. Çabuk deforme olacak gibi görünmüyor. Görüntüsü tamamen metal gibi. Ben beğendim açıkçası. Tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
sleven
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen sleven » 10 Mar 2019, 22:09

Bu arada dipnot: Bagaj kapağı için gelmiyor. Sadece 4 kapı kolu geliyor. Onu tek almanız gerekiyor ama fiyatı biraz yüksek geldi bana.

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 8 misafir

oto anahtarı