Ön cam değişimi hakkında

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Re: Ön cam değişimi hakkında

Mesajgönderen sipartacus » 16 Haz 2018, 19:29

kodflex yazdı:Konunun sonucunu buradan paylaşıyorum. Kasko firması ile irtibata geçtim. Yetkili 4 servis ile istanbulda anlaşmalılar. Anadolu yakasındaki x yetkili servisine gittim. 1 cam değişim hakkını orijinal cam ile değiştirdiler. Kaskonun cam klozu yazan maddesinde orijinal cam ücretsiz değişim hakkı sunuyordu. 2040 TL gibi birşey tuttu. Orada bir dilekçe yazdım. Ehliyet fotokopi çektiler. Tertemiz bi şekilde hallettim. Teşekkür ederim.

Bu aracın parçaları çok pahalı, bana da karter koruma sacına 400-600 arasında fiyat verdiler. Kaskodan yaptırdığınız için, cam değişimi tramer sorgulmasında, cam değişimi olarak çıkacak.

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
blueice32
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: tekniker

Mesajgönderen blueice32 » 23 Haz 2018, 18:37

batuhnozdmr yazdı:Benim aracında ön camı çatladı kaskom var , kaskodan değiştirdiğimizde tramerde gözüküyormu acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayır kosko süreniz olan 365 günde 1 kez ücretsiz değişme hakkınız vardır

"Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına hurafeler ile değil ancak ve sadece onlarla kavuşacaksınız."
M.Kemal Atatürk

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 24 Haz 2018, 22:53

blueice32 yazdı:
batuhnozdmr yazdı:Benim aracında ön camı çatladı kaskom var , kaskodan değiştirdiğimizde tramerde gözüküyormu acaba

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

hayır kosko süreniz olan 365 günde 1 kez ücretsiz değişme hakkınız vardır

Cam klozu varsa hasarsızlık indiriminizi etkilemez ama tramer kayıtlarında gözükür.

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 41 misafir

oto anahtarı