Otomatik Klima Her Açıldığında Klima(AC) Devreye Girmesi

(K11) (K12) (K13) Micra otomobiliniz için
Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Otomatik Klima Her Açıldığında Klima(AC) Devreye Girmesi

Mesajgönderen sipartacus » 18 Ara 2018, 20:10

Klima kulanmak istememe rağmen, ne zaman sistemi açmak istesem, hemen ac(klima) tuşu aktif oluyor ve her seferinde kapatmak zorunda kalıyorum. Bizim bu otomatik klimalarda ac(klima) tuşunu aktif etmeden, sadece havalandırmayı açmak mümkün değil mi?

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: Otomatik Klima Her Açıldığında Klima(AC) Devreye Girmesi

Mesajgönderen Ally_07 » 24 Ara 2018, 12:36

sipartacus yazdı:Klima kulanmak istememe rağmen, ne zaman sistemi açmak istesem, hemen ac(klima) tuşu aktif oluyor ve her seferinde kapatmak zorunda kalıyorum. Bizim bu otomatik klimalarda ac(klima) tuşunu aktif etmeden, sadece havalandırmayı açmak mümkün değil mi?

bildiğim kadarıyla sıcaklık ayarı 25 derece üzerinde olunca klima ya devreye girmiyor ya da bir süre sonra devreden çıkıyor. öyle olmuyorsa auto tuşundan değil de fan tuşundan açınca klima devreye girmiyor sanırım.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 25 Ara 2018, 10:21

Ally_07 yazdı:
sipartacus yazdı:Klima kulanmak istememe rağmen, ne zaman sistemi açmak istesem, hemen ac(klima) tuşu aktif oluyor ve her seferinde kapatmak zorunda kalıyorum. Bizim bu otomatik klimalarda ac(klima) tuşunu aktif etmeden, sadece havalandırmayı açmak mümkün değil mi?

bildiğim kadarıyla sıcaklık ayarı 25 derece üzerinde olunca klima ya devreye girmiyor ya da bir süre sonra devreden çıkıyor. öyle olmuyorsa auto tuşundan değil de fan tuşundan açınca klima devreye girmiyor sanırım.

Teşekkür ederim, en yakın zamanda dener ve paylaşırım.

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 29 Ara 2018, 12:23

Biraz önce denedim, sol taraftaki + - tuşları ile açılınca, kapatırken nasıl bıraktıysak öyle açılıyor, auto tuşu ile açılınca direk klima devreye giriyor.

“Nissan Micra Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 43 misafir

oto anahtarı