Alım Öncesi Pimera Kullanıcılarına Birkaç Sorum Var.

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
MAER
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Diğer
Meslek:

Re: Alım Öncesi Pimera Kullanıcılarına Birkaç Sorum Var.

Mesajgönderen MAER » 27 Şub 2014, 15:35

sterkenli yazdı:türkiye de bu paraya alabileceğiniz hiçbir araçla kıyaslanamaz. arabanın tek kusuru 6. vites. ergonomisi kullanımı herşeyi çok güzel. kasadan dolayı bazı 1.6 lara göre hantal. ama 0 dan 100 e 6 saniyede çıkmayı haya lederseniz bu araçta hayal olarak kalır. 2003 teknalarda 8 veya 10 airbag, geri vites kamerası dijit. klima, abs (esp yok aynı işlevi gören başka bir sistem var.) sunroof, ve yakıt bitinceotomatik duran motor sistemi :) başlıca özellikleri aile arabası olarak çok iyi bir seçim. ben toledo ve Octavia lardan vaz geçip almıştım primerayı. hiçte pişman değilim. tavsiye ederim. yakıt yönünden de ideal bir araç.

Teşekkürler.
Bulunduğum şehirde arama sonuşlarında 1 tane çıkıyor. Deneme şansım yok şu an için. Bekleyecez bakalım.

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Otomobil: Primera
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Mesajgönderen spoilerci » 27 Şub 2014, 16:02

denizli ye yakın illerde ve izmirde yok mudur. siz bulduğunuz araçları linklerini kopyalayın yakınlarında olan arkadaşlar ve biz yardımcı oluruz.

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

Kullanıcı avatarı
MAER
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen MAER » 27 Şub 2014, 16:10

sterkenli yazdı:denizli ye yakın illerde ve izmirde yok mudur. siz bulduğunuz araçları linklerini kopyalayın yakınlarında olan arkadaşlar ve biz yardımcı oluruz.

Ben aracı deneyebilmek için Denizli de baktım. Yoksa alma aşamasına gelince başka şehirden bakarım sorun olmaz.
Kendi aracımı İzmir den abimin aracını Ankaradan aldık. Çok şükür bir sorun çıkmadı.

Kullanıcı avatarı
ladroness
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: fizyoterapist

Re: Ynt: Alım Öncesi Pimera Kullanıcılarına Birkaç Sorum Var

Mesajgönderen ladroness » 28 Şub 2014, 14:27

FelixCrail yazdı:Evet her teknada mutlaka xenon ve far yikama var. Ben aksama bir konu acip tekna farklarini yazayim.visialari tekna diye satanlar var cunku

Ilanı detaylı incelemeyip Eyüpe bakmaya gittim tekna yazılmış araç ama visia bu ilanı değiştirin dedim adama ama hala tekna olarak duruyor ilan

Ramazan Anıl Ülger
2001 Primera 1.6 Comfort(mazide kaldı)
2004 Megane 2 HB 1.6 Dynamique-34 GMU 61

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 28 Şub 2014, 14:46

Haftasonu detayli bir konu acmayi planliyorum.

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
oztrk
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Juke
Meslek: Pazarlama Danışmanlı
İletişim:

Mesajgönderen oztrk » 28 Şub 2014, 14:48

Aracımızın bazı sorunları vardır diyen satıcı mı bu :)

Kullanıcı avatarı
MAER
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen MAER » 28 Şub 2014, 15:02

ladroness yazdı:
FelixCrail yazdı:Evet her teknada mutlaka xenon ve far yikama var. Ben aksama bir konu acip tekna farklarini yazayim.visialari tekna diye satanlar var cunku

Ilanı detaylı incelemeyip Eyüpe bakmaya gittim tekna yazılmış araç ama visia bu ilanı değiştirin dedim adama ama hala tekna olarak duruyor ilan

Ben aracımı almadan önce Uşak'ta bir araç vardı. Aracın sahibine detaylıca sordum nesi var nesi yok diye. Otomotiv sektöründe çalışan ve samimi (!) olduğuna inandığım birine bakmasını rica ettim. Sağolsun baktı. İyi demesi üzerine 160 KM yol yapıp Uşak'a gittim. Aracı gördüğümüzde ne çok iyi ne çok kötü idi. Kendimiz biraz toplarız diyerek baktırmak için sanayiye gitmek üzere yola çıktık. Satıcı bir an gaflete düşüp yetkili servise yöneldi. Allah'tan yönelmiş ki araçta kesin yapılması gereken 2.000 TL ve olası 1.000 TL daha masraf çıktı. Boya rütuşlarını falan saymıyorum.

Kullanıcı avatarı
ladroness
Platin Üye
Platin Üye

Mesajgönderen ladroness » 28 Şub 2014, 15:43

oztrk yazdı:Aracımızın bazı sorunları vardır diyen satıcı mı bu :)

Yok abi Eyüp Rami de Balıkesir plakalı bir araç.

Ramazan Anıl Ülger

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Mesajgönderen spoilerci » 28 Şub 2014, 15:58

ladroness yazdı:

aracın başına gitmeden telefonda öncelikle şasi numarasını sorgulama yapacağınızı belirterek isteyin. sonra sigortacılara sorgulatırsanız arabanın tekna mı visia mı olduğunu anlarsınız veya http://www.vinformer.su/en/ident/vin/decode.php bu siteden aracın şasi numarasından tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. hangi ülkede yapıldığına kadar.

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

Kullanıcı avatarı
MAER
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen MAER » 28 Şub 2014, 16:07

FelixCrail yazdı:Haftasonu detayli bir konu acmayi planliyorum.

Visia , Tekna donanımları konusunda mı?

Kullanıcı avatarı
ladroness
Platin Üye
Platin Üye

Mesajgönderen ladroness » 28 Şub 2014, 16:34

sterkenli yazdı:
ladroness yazdı:

aracın başına gitmeden telefonda öncelikle şasi numarasını sorgulama yapacağınızı belirterek isteyin. sonra sigortacılara sorgulatırsanız arabanın tekna mı visia mı olduğunu anlarsınız veya http://www.vinformer.su/en/ident/vin/decode.php bu siteden aracın şasi numarasından tüm bilgilerine ulaşabilirsiniz. hangi ülkede yapıldığına kadar.

Yok benim evime yakındı incelemeye gittim sadece. Alıcı olsam tabi ki yaparım sorgulamasını

Ramazan Anıl Ülger

Kullanıcı avatarı
Karacabeg
Platin Üye
Platin Üye
Meslek: Makine Mühendisi

Mesajgönderen Karacabeg » 28 Şub 2014, 16:59

Çekiş konusunda turbosu bulunan bir araç gibi değildir ama başka 1.6 aynı kilo araçlarla kıyaslarsak ilk kalkışta atak bir araçtır sonra biraz yığılır 100 kadar 120 ye ulaşmışsanız 190 nı rahat görebilirsiniz.
Bu aracı tercih etme nedenlerim
Güvenlik: 8 airbag donanımlı sağlam kasa bir araçtır
Fren mesafesi: diğer araçlarla yapılan testlerle kıyasladıgınızda aynı sınıf araçlar hatrı sayılır bir fark vardır.
Sorunsuzluk
Yakıt
Düşük Fiyat Kasko bedeliyle nerdeyse aynı fiyata alabilirsiniz
Ve tabiki donanım eksikleri olsada şimdi diğer tüm araçlar boş geliyor artık.
Çok uygun fiyata denk gelebiliyor bazen bakın izmir istanbul konyada adamın söyledikleri dışında expertizde bir şey çıkarsa expertiz parasını siz ödersiniz deyin bakın araca. Mümkün olduğunca az kmye bakın ama neyin ne zaman değiştiğini bilemezsiniz benim aracım 130binde ama hiç bir sorunu yok baskı dahil tüm balatalar değişmiş tüm bakımları yetkilide yapılmış bir araç.Bir de Expertizi kesinlikle yetkilide yaptırın.
Bir yıldır 42 bin km yol yaptım Hamdolsun içine çok gürültü alması dışında bir şikayetim yok.

Ahmet Kenan
2007 Primera Tekna

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 19 misafir

oto anahtarı