NİSSAN PRİMERA ALMAK İSTİYORUM SORULARIM VAR YARDIM LÜTFEN! :)

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
Emre primera 38
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: Makina teknikeri

Re: NİSSAN PRİMERA ALMAK İSTİYORUM SORULARIM VAR YARDIM LÜTFEN! :)

Mesajgönderen Emre primera 38 » 13 Ağu 2019, 23:36

Oncelikle merhaba
Guncel olmasi acisindan 13.08.2019 tarihinde bu yorumu yaptığımı belirtmek isterim.
2003 model nissan primera tekna sahibiyim. Bende herkez gibi bu araci almadan önce forum sitelerinde gezinip durdum. Dogru ve guncel bilgiyi sizlere veriyim.
Arac 1.6 110 beygir gücüne sahip. D segment araclarin içinde gosterisli ve kasli bir yapisi var. Aracin içi de bir o kadar karizmatik ortada duran kadran icine binen insanlari etkiliyor. Tabir ne kadar dogru olur ama uçak göğsü gibi.
Aracin ic hacmi oldukca genis, ben koltuk geride sürmesini severim. Koltuk en gerideyken bile arkada oturan cok rahat bir sekilde oturabiliyor.
Araç hantal gibi sacma yorumlar okudum kesinle arac hantal değil. Lpg li oldugu icin cekiş biraz düşüyor. Benzin de cogu aracin içinden gecer.
Lpg suan 3.19 tl guncel yakiti 30 kurus yakiyor. Yakiti da gayet uygun.
Aracta parça ve servis sikintisi kesinlikle yok. Aracin her parcasi bulunuyor fiyatıda normal. Sahin dogana binenlere pahali gelebilir.
Arkadaşlar aracin gercek piyasa degeri benim gozumde 50 bin tl ama ne yazik ki insanimiz konfor dan ziyade hizli satmayi düşündüğü icin arac tutulmuyor gibi izlenim oluşuyor. Aracin suan piyasa degeri 30 45 bin arasi. Bu paralara accent veriyorlar.....
Aracin geri gorus kamerasi, sunroof, zenon, koltuk isitma, vs vs gibi bircok ozelligi var.
Araçla 1 günde 1600 km yol yaptim yola yapistigi zaman virajlara 140 150 girdim bana misin demedi. Kesinlikle oturakli bir arac.
Bu araci almak isteyen herkeze tavsiye ederim
Hakeza bu paralara accent clio gibi arac veriyorlar. Karar sizin.

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

oto anahtarı