Primera p11 tekleme sorunu

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
Adiges10
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: İşçi

Primera p11 tekleme sorunu

Mesajgönderen Adiges10 » 23 Şub 2018, 19:17

Cümleten selamın aleyküm arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim 1997 1.6 primera aracı çalıştırıyorum sıkıntı Yok ısındıktan sonra teklemeye başlıyor Bursa da gitmediğim yer kalmadı distribütör dediler buji kabloları dediler bujiler dediler zincir dediler conta yanık olabilir dediler servise götüreyim dedim gazlı diye almadılar.bujiler değişti kablolar değişti distribütör değişti lakin çözüm olmadı.şimdi zinciri değiştireceğim fakat ustalar birbirinin dediklerini çürütüyor isyan etme noktasına geldim daha önce başına gelen varmı acaba.

Kullanıcı avatarı
SIYAMI BASPINAR
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: Madenci

Re: Primera p11 tekleme sorunu

Mesajgönderen SIYAMI BASPINAR » 03 Mar 2018, 22:30

Aleykum selam . Sayın ustam pek bilgi sahibi sayılmam ama aynı sorunu gaz kullanirkende yapıyor mu
Tekleme genelde hava filtresi ile başlayıp egzost ile bitiyor sanirsam , bunların hepsi bir bütün halinde ilerliyor birinin aksaklığı bütün sistemi cokertiyor . Sag olsun şimdiki ustalarimiz vede mekanik sistem araclarimiz bunlara çok yatkın . Bir ustanın söylediğini diğeri yalanlıyor artik arastirmaktan başka çare kalmıyor arac sahipleri icin

Kullanıcı avatarı
Guvenist
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Procurement

Mesajgönderen Guvenist » 03 Nis 2018, 13:29

Merhaba, aynı sorun bende de mevcut, aracıma hiç LPG takılmadı. Motor ısınınca 4-5 km gidince gazı kestiğinde araba stop ediyor.

Kullanıcı avatarı
arslanyucel68
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Emekli

Mesajgönderen arslanyucel68 » 21 Tem 2019, 00:11

Aracım 2003 tekna.benzer sorun yaşadım. Öncelikle krank sensörü degistirin(Motor alt kisminda)..düzelmezse beyne baktirin.

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 12 misafir

oto anahtarı