Araç Teyp Kodu Yardım

(P10) (P11) (P12) ve (P144) Bütün primera modelleri
Kullanıcı avatarı
newfolder
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: şoför

Araç Teyp Kodu Yardım

Mesajgönderen newfolder » 19 Mar 2018, 18:25

Merhaba arkadaşlar nissan primera 2000 model arabam var. Bu arabanın aküsü değişti daha sonra teypi açtığımda bir tane kod istiyor bu kodu nereden temin edebilirim? Kitapçıkta bu kod yazmıyor. Yetkili servisi aradım kodu bana telefonda vermediler. En yakın servise getirmemi istiyorlar oda 300 km uzaklıkta ve bir kod için servise para bayılmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Araç Teyp Kodu Yardım

Mesajgönderen Ally_07 » 20 Mar 2018, 12:22

newfolder yazdı:Merhaba arkadaşlar nissan primera 2000 model arabam var. Bu arabanın aküsü değişti daha sonra teypi açtığımda bir tane kod istiyor bu kodu nereden temin edebilirim? Kitapçıkta bu kod yazmıyor. Yetkili servisi aradım kodu bana telefonda vermediler. En yakın servise getirmemi istiyorlar oda 300 km uzaklıkta ve bir kod için servise para bayılmak istemiyorum. Yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
Teyp kodu diye forumda aratırsanız, o konuda bir iki başlık vardı işinize yarayabilir.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
byzybr
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: memur

Re: Araç Teyp Kodu Yardım

Mesajgönderen byzybr » 14 May 2018, 21:30

selam google crom dan (türkçe ye çevirdiği için) http://www.radio-code.lt/ bu adrese girip üye olacaksınız ücretsiz teyp model marka seri no yu teybin söktükten sonra yanında veya arkasında yazar adreste tarattır hemen cevap veriyor

“Nissan Primera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

oto anahtarı