Almera Ses İzolasyonu

(N15) (N16) Nissan Almera
Kullanıcı avatarı
1.burak
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek: İlaç Mümessili

Re: Almera Ses İzolasyonu

Mesajgönderen 1.burak » 29 Eyl 2014, 18:37

Benim amacım aslında ses yalıtımı değildi.. Kaput altı kirleniyordu bende uyuz oluyordum.. :) Ses yalıtım malzemesi olarak satılıyor zaten tabiki ses konusunda faydası var.. Bu malzeme kirlendiğinde bu sefer altına bituself yapıp üstüne bunu döşeyeceğim.. 1mx1m şeklinde tekzenden almıştım.. o zamana kadar daha büyüğünü bulursam yekpare döşerim.. benim aracım içeri çok fazla yol sesi motor sesi almıyor.. yalıtımından memnunum.. o yüzden başka bir yalıtım yapmayıda düşünmüyorum.. yapılsa çok daha iyi olur mutlaka ama gerek duymuyorum..

Kullanıcı avatarı
MÜNÜRB
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Almera
Meslek: memur
İletişim:

Re: Almera Ses İzolasyonu

Mesajgönderen MÜNÜRB » 30 Eyl 2014, 08:24

1.burak yazdı:Benim amacım aslında ses yalıtımı değildi.. Kaput altı kirleniyordu bende uyuz oluyordum.. :) Ses yalıtım malzemesi olarak satılıyor zaten tabiki ses konusunda faydası var.. Bu malzeme kirlendiğinde bu sefer altına bituself yapıp üstüne bunu döşeyeceğim.. 1mx1m şeklinde tekzenden almıştım.. o zamana kadar daha büyüğünü bulursam yekpare döşerim.. benim aracım içeri çok fazla yol sesi motor sesi almıyor.. yalıtımından memnunum.. o yüzden başka bir yalıtım yapmayıda düşünmüyorum.. yapılsa çok daha iyi olur mutlaka ama gerek duymuyorum..

paylaşım için teşekkürler :DD

münür bingöl
34ZPT24
silivri/istanbul
almera tekna
1.5 2008

“Nissan Almera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

oto anahtarı