16-18 arasi almera ariyorum

(N15) (N16) Nissan Almera
Kullanıcı avatarı
FALAN
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek:

16-18 arasi almera ariyorum

Mesajgönderen FALAN » 30 Ara 2012, 04:11

selam ark lar ..bana yardimci olursaniz araniza katlmayi düşünüyorum.. uzun zamandir 206 kullanıcısıyım bunlarin kronik sorunlarini az çok duymuşsunuzdur.. ben 2-3 senedir sürekli tamirci tamirci dolaşiyorum.. bi yeri düzeltiyorum bi yeri bozuluyr... bütün bunlara rağman arabalarla olan duygusal bağimdan ötürü satmaya kiyamadim.. ama artik model yükseltmek istediğim için satiyorumm ve almera almayi düşünüyorum.. sitenizde bir kaç sayfa okuduktan sonra bu düşüncemi eyleme dönüştürmeye karar verdimm.. şimdi ark lar benim için önemli olan araçta sorun olmasın. ve düzenli bakima gitmiş olmasi bununn dişinda zaten almera donanimlariyla bana yeterli gelir.. şizden ricam çevrenizde veya internet sitelerinde gördüğünüz ve sorunsuz olduğunu düşündüğünüz almeralari bana tavsiye etmeniz.. çünkü siz almera kullancalri olarak araci tanııyorsunuz.. şahsen ben 206 nin herşeyini biliyorum:) herkese çok tşk ederim inş yardimci olucaksiniz..

benim bulduklarim
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 8352/detay

Kullanıcı avatarı
apples
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek: emeklı

Re: 16-18 arasi almera ariyorum

Mesajgönderen apples » 24 Mar 2013, 18:36

ben eskı bır toyota kullanıcıyım....toyota alacak ıken almera 1.6 gordum ve bır dostum onerdı...ve aldım....Allah razı olsun dıyorum...
bundan sonrada nıssan da vaz gecmem....
sahıbınden com da cok temız gozuken almera 1.6 lar var.....bakmak ve baktırmak lazım....temızlıgınden emın olduktan sonra hıc dusunme dostum sende bana dua edersın:)))

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek:
İletişim:

Re: 16-18 arasi almera ariyorum

Mesajgönderen Muhammet Murat » 26 Mar 2013, 00:31

arkadaşım öncelikle yeni üyeler bölümünden kendinizi tanıtınız lütfen. ondan sonra size yardımcı olabiliriz.

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

“Nissan Almera Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir

oto anahtarı