Nissan Maxima 2.0 v6 manual hakkında bilgi

(A32) (A33) Maxima modeli ile ilgili bölüm
Kullanıcı avatarı
8-9-3
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: Turizm

Nissan Maxima 2.0 v6 manual hakkında bilgi

Mesajgönderen 8-9-3 » 17 Mar 2017, 14:46

Merhabalar 2018 e doğru araba alacam aklımda mazda 626 var fakat mazda'dan sonra en sevdiğim marka nissan, sevdiğim iki markanında Türkiyede sayısı çok yok :D

Mazda 626 hakkında bilgim var ama nissan maxima'yı merak ediyorum, satma gibi bir endişem yok yani daimi bende kalacak tek endişem yedek parça bulmada zorlanır mıyım internette gezdim çoğu forumda parça sıkıntısı var yazmışlar kafam karıştı maxima 2.0 v6 manual düşünüyorum 20.000 tl ye kadar hangisini daha rahat bulur kullanırım mazda 626 gf mi nissan maxima 2.0 v6 manual mi?

Allah kısmet ederde arabayı aldıktan sonra kendim sıfırlamayı düşünüyorum lastiği jantı boyası stopları farları vs demode olmuş eskimiş herşeyini ben yapacam alıp olduğu gibi kullanmayı düşünmüyorum, o yüzden parça çok önemli bu konuda sıkıntı çeker miyim?

Kullanıcı avatarı
fuse
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Almera
Meslek: kamuda görevli

Re: Nissan Maxima 2.0 v6 manual hakkında bilgi

Mesajgönderen fuse » 18 Mar 2017, 10:31

Hayırlı olsun kardeşim ,evet bu tip arabalarda yedek parça sıkıntıdır ,senin yeterki para sıkıntın olmasın DÜNYA artık bir tuşun altında basarsan parayı her yerden bulursun.Birde bu tip arabalardan anlayan iyi ustalar bulman lazım yani bir ayağın sanayide olması gerekir.Bu işler zevk meselesi hayırlı işler.

Kullanıcı avatarı
8-9-3
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: Turizm

Re: Nissan Maxima 2.0 v6 manual hakkında bilgi

Mesajgönderen 8-9-3 » 18 Mar 2017, 14:12

fuse yazdı:Hayırlı olsun kardeşim ,evet bu tip arabalarda yedek parça sıkıntıdır ,senin yeterki para sıkıntın olmasın DÜNYA artık bir tuşun altında basarsan parayı her yerden bulursun.Birde bu tip arabalardan anlayan iyi ustalar bulman lazım yani bir ayağın sanayide olması gerekir.Bu işler zevk meselesi hayırlı işler.

sanayi işi pek problem değil tanıdık abim var o halleder tek sorun parça, parçasını rahat bulursam benim için başka sıkıntı yok, primera sanırım daha kolay bulunuyor yedek parçası primerada olur ama maxima daha çok istiyorum :)

“Nissan Maxima Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı