bilgi isteği

(D40) (NP300) Navara
Kullanıcı avatarı
ghappaz
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

bilgi isteği

Mesajgönderen ghappaz » 07 Nis 2012, 18:16

Merhaba,
Aracmı satıp nıssan navara almak istiyorum kullanıcılardan yorum alabilirsem sevinirim fiyat yakıt ve problem gibi.
tşk.

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: bilgi isteği

Mesajgönderen yoldas.polat » 07 Haz 2012, 22:32

valla forum kurmuslar ama ne yorumlara bakan var nede yardimci olan var... Bende 2012 model navara almayi dusunuyordum ama servise gidince hayal kirikliği yasadim reklamlarda ve kendi resmi sitesinde gorduğüm ön konsol arasinda dağlar kadar fark var 8. ayi bekliyecem makyajli on konsol gelmezse almiyacam

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Mesajgönderen FelixCrail » 07 Haz 2012, 22:42

forumda aktif kullanıcı sayısı şuan için az. ayrıca navara kullanan da olmadığı için yorum gelmiyor maalesef.kullanmadığımız bişeyin yorumunu yapmak da doğru olmaz. mazda b2500 dersen onu kullandığım (4X2 ve 4X4) için fikirlerimi söylerim

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 08 Haz 2012, 01:11

Burası Nissan Türkiye'nin kurumsal forumu değil. o yüzden her soruya cevap veremeyiz uzun bir zaman navara kullanmış olsaydık elbette bir yorumda bulunurduk. Yarın üye olan bir başka kullanıcıya siz yorumda bulunursunuz. Foruma hoşgeldiniz.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen yoldas.polat » 08 Haz 2012, 11:24

evet ama benim problemim anlasilmiyacak gibi deyil anliyamadim ne gittiğim nissan bayisinde net aciklayici bir cevap bulabildim nede nissanin musteri hizmetlerinde web sitesinde yeni navarayi oyle bir tanitmislarki benim gordugum 2011 modeliydi sanki 2012 alacağim modeli nasil anliyacam 2011 vermediklerini bana 2012 model navara cok farkli izlediğim videolardan broşurlerden arastirmaya devam edecem buldugum bilgileri paylasirim burada..

Kullanıcı avatarı
selcukprimera
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:
İletişim:

Mesajgönderen selcukprimera » 08 Haz 2012, 12:45

ruhsatı alınca anlaşılır kaç model oldugu... durduk yere laf söylemenin anlamı yok navara kullanıcısı olursa umarım yazar...

*****//Nissan Primera Special 99\\*****

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Meslek: Filo Kiralama

bilgi isteği

Mesajgönderen FelixCrail » 08 Haz 2012, 13:42

Genelde tanitimlarda ust modeller gosterilir. Boyle bisey de olmus olabilir

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 08 Haz 2012, 14:45

yoldas.polat yazdı:evet ama benim problemim anlasilmiyacak gibi deyil anliyamadim ne gittiğim nissan bayisinde net aciklayici bir cevap bulabildim nede nissanin musteri hizmetlerinde web sitesinde yeni navarayi oyle bir tanitmislarki benim gordugum 2011 modeliydi sanki 2012 alacağim modeli nasil anliyacam 2011 vermediklerini bana 2012 model navara cok farkli izlediğim videolardan broşurlerden arastirmaya devam edecem buldugum bilgileri paylasirim burada..

Bununla ilgili bir şikayette bulunmak isterseniz nissan.com.tr web sitesi üzerinden bilgi mesajı gönderin. Bizim yetkili servisler, bayiler veya sorunların çözümüne ilişkin hiç bir yetkimiz bulunmuyor.

Ama paylaşmak istediğiniz bilgileri burada paylaşabilirsiniz. Bizde elimizden geldiği kadar (bilgimiz dahilinde) paylaşımda bulunuruz ancak bu tip şikayetleriniz için bir yorumda bulunmamız mümkün değil çünkü bunların yeri burası değil.

Dediğimiz gibi bizimle paylaşın ancak çözüm konusunda birşeyler beklemeyin. "Forum kurmuşlar ama cevap veren yok" dediğinizde mesajınızdan o izlenimi aldım.

Elbette kullanıcı deneyimleri zamanla olacaktır / paylaşılacaktır. Tekrar hoşgeldiniz.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen yoldas.polat » 13 Haz 2012, 14:03

kusura bakmayin biraz agrasif bir cikis gostermis olabilirim.. bilgi alamadim henuz sadece izlediğim videolardan brosurlerden takip ediyorum birde yetkili servrisi aradim henuz bu ön konsol tr gelmemiş 4x4 modelinde varmis ama bir arkadasim 8.ayi bekle dedi 8.ayda bazi modellerde makyaj deyişiyormus sorun deyil istediğim gibide olmasa navara almayi kafama koydum allahin izniyle 8.ayda alacam

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 13 Haz 2012, 17:05

önemli değil. umarım aracınızı alır ve aldığınızda da bizimle paylaşırsınız.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen yoldas.polat » 25 Eyl 2012, 09:46

aracimi alalik 3 ay oldu 10 bin km oldu bile :) gez gez sıkılmıyor insan.. aracim 2012 model olup 4x2 olanidir aractaki tork diyer sekmenttekilere benzemiyor.. kesinlikle suna inaniyorumki navaranin iyi reklamini yaptim 10 bin km lik yolculugumda benim gidisimi goren kesin arabasini satip almayi dusunuyordur diye dusunuyorum :)

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen yoldas.polat » 25 Eyl 2012, 09:55

Bursada oturan varsa almak istiyen olursa bana ulaşsin test surusu yapariz :))

“Nissan Navara Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı