Navara Almak İstiyorum Yardım ?

(D40) (NP300) Navara
Kullanıcı avatarı
FoRzA
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Navara Almak İstiyorum Yardım ?

Mesajgönderen FoRzA » 01 Haz 2012, 22:17

Merhaba arkadaşlar...

Kısa bir zaman içinde navara almayı düşünüyorum.Yalnız aklımda birkaç soru var.Navara kullanmış ve kullanmakta olan arkadaşların yardımı bekliyorum...

Öncelikle alacağım navarayı nissan bayisinden alıcam.2011 veya 2012 model otomatik almayı düşünüyorum.Ayrıca aracı şehir içinde kullanacağımıda belirtmek isterim.

Nıssanın şu anki resmi web sitesinde uzun kasa olarak sadece 4X4 LE 5A/T modeli varki en dolu modeli sanırım...

1.sorum uzun kasa ile kısa kasa arasındaki boyut farkı nedir ? Kabin boyutumu,arka yük kasanın boyutumu ?

2. sorum 4X2 lerin 4X4 lere oranla yol tutuşunda baya fark olduğunu okudum (doğal olarak).Yalnız 4X2 yağmurlu zeminde çok sakatmış.Dengesi iyi değilmiş.Bu ne kadar doğru ?

3.sorum şehir içi kullanacağımı söyledim.Resmi veriler haricinde şehir içi 100 km de 4X2 nin ve 4X4 ün değerleri nelerdir arkaşlar.Km de kaç kuruş yakıyolar ?

4.sorum ise 4X2 ile 4X4 arasındaki vergi fiyatı farkı ?

yardımlarınızı bekliyorum...

Kullanıcı avatarı
yoldas.polat
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Re: Navara Almak İstiyorum Yardım ?

Mesajgönderen yoldas.polat » 25 Eyl 2012, 14:37

Al hocam al bakma hicbirseyine ben aldim 2012 cok memnunum..sana tavsiyem manueL alman daha iyi olur aracin yakiti 550 krş :) yakiyor benimki ama ben tam gaz kullaniyorum :) belkide daha duser motor yeni oldugu icin.. Yol tutusa gelirsek tecrubeli bir şöför olarak diyebilirimki mukemmeL 160 km hiz la girdim bir viraja atar diye dusundum arkasi hic salmadi arac kendini az biraz yuk koyarsan arkaya kağit ustunde gidiyormus hissi veriyor arac... ben arabnin ayrodinemiklerini cok zorladim yagmurda virajlara girerken kökluyordum gazi arkasi ne kadar atar diye baya bir atiyor ama toplamasi kolay olıuyor tecruben varsa sorun olmaz..son olarakta vergisi 4x2 daha iyi tabiki 4x4 gore ben temmuz bandrollerini yatirdim 1200 küsürdü

“Nissan Navara Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 34 misafir

oto anahtarı