Navara ile ilgili bir kac soru ?

(D40) (NP300) Navara
Kullanıcı avatarı
cazzcazzy
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Navara
Meslek:

Navara ile ilgili bir kac soru ?

Mesajgönderen cazzcazzy » 29 Ağu 2015, 10:06

Merhaba.Ismim Gokhan Yucel, kayseride yasiyorum.Telefondan tapatalk uzerinden baglandigim icin belkide tanisma bolumunu bulamadigim icin kendimi tanitarak basladim.Umarim kurallara uygunsuz dusmuyordur.
9 aylik arayistan sonra Gectigimiz haftalarda 2009 model 4x4 Le Platinium arac sahibi oldum ve araniza katilmak istedim

Arac ile ilgili genel kontrol ve bakimlarini yaptirarak ise basladim.Temiz, ilk elden bir navara bulmak ne kadar gucmus yasayarak ogrendim( baktigim ve baktirdigim toplam 14 aractan sonra)

Sormak istedigim konular;

-yakit tuketimi kullanirken ozellikle dikkat etmeme ve vites gecislerini 2000 devirin altinda olmasina ragmen sehir ici 12.5-13 lt altina dusmuyor normal mi?

-kapilarin yarim alt kisimlarina ve arka camurluklarin altina boydan boya uzanan adini bilmedigim plastik kaplamalardan yaptirmak istiyorum,adi nedir ve nerde bulabilirim?

-Orjinal ön tampon uzerine alt tabla kullanarak vinc taktirmak istiyorum, tamponu kesmeden degistirmeden uygun bir vinc modeli öneriniz var mı?

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
akt02
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Pathfinder
Meslek: Öğrenci

Re: Navara ile ilgili bir kac soru ?

Mesajgönderen akt02 » 29 Ağu 2015, 19:31

Hocam bende pathfinder kullanıyorum şehir içinde genelde benim ortalamam 11-12 arası . 2. Sorun hakkında bir fikrim yok .
3. İçinse vinç gibi malzemeleri satan yerlerle görüşmen gerekiyor link vermek yasakmı bilmediğim için herhangi bir kurum adı vermek istemiyorum.

Kullanıcı avatarı
TK21
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen TK21 » 27 Ara 2017, 19:25

ARKadaslar merhaba yeni katildim buraya. Bugun nissan navara aldim yeni aractan simdilik cok memnunum fakat merak ettigim bu soru var anahtardan kapi acmaya basinca on far veya led aydinlatma acilmiyor welcome karsilama yokmu u araclarda

Kullanıcı avatarı
TK21
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen TK21 » 12 Eki 2018, 21:11

Merhaba arkadaslar
Aracimda son zamanlarda artan bi problemden bahsedicem aracim 2017 model otomatik navara

genellikle kalkışta araç güzel güzel hızlanırken olmuyor ama yoğun trafikte araba 1000-1250 devir arasındayken bariz titreme yaşanıyor.
yokuşlarda daha belirgin oluyor. hatta bazen öylesine titriyor ki resmen düz vites arabalarda yokuşta vites büyük gelir de araba sallanmaya başlar ya aynen öyle bir titreme oluyor.

Kullanıcı avatarı
canavara2008
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: ÖZEL SEKTÖR

Mesajgönderen canavara2008 » 20 Ağu 2020, 17:55

merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 20 gün önce navara aldım ama aldığıma pişmanım hiç bir işimi doğru düzgün halledemiyorum hiçbir usta araca yanaşmıyor buradan irtibatlaşsak diyorum ayrıca benim sorunum araç kırmızı ışıkta durunca istop ediyor ustalar net bişey söylemiyor birisi yakıt tazik mişürü diyor kimisi enjektörlerden diyor mişürden yana sıkıntı yokda enjektörler başımıza iş açacak gibi deneme yanılma ile gidiyor birde işler baya masraf çıkardı bana zemberek airbag hataları falan filan yordu beni irtibata geçebileceğim paslaşabileceğimiz arkadaşlar varmıdır yardımcı olabilecek bana herkese hayırlı günler..

“Nissan Navara Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı