Navara hakkında birkaç soru

(D40) (NP300) Navara
Kullanıcı avatarı
voodoo2000
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Navara
Meslek: Makina Tasarım

Navara hakkında birkaç soru

Mesajgönderen voodoo2000 » 12 Ara 2016, 18:01

Merhaba, aranıza yeni katıldım.
2012-2013 Nissan navara V6 3.0 otomatik araç almaya niyetliyim. Nasip olursa tabi

Birkaç ayrıntı var sormak istediğim.
1- 2006 civarı araçlara baktığımda diferansiyel kilidi düğmesi vardı. Ama 2012 facelift olan modellerde bu butonu göremiyorum. onun olduğu yerde ESP off düğmesi var. Benim bildiğimi diferansiyeli kilitlemek ile ESP on/of seçeneği birbirinden farklı şeyler. yanılıyormuyum? Veya bu özellik opsiyonel olabilirmi V6 araçlarında.
2- Otomatik vitesteki D'den Manule geçişteki vitesi DS diye tanımlıyorlar. S' harfinin bir özelliği varmıdır? Örneğin turbo hızlanma olabilirmi? Audilerde falan S modu varda. Onun gibimi?
3- Bu arçlarda USB girişi varmı? Göğüste 7 inch ekranlı modeli.
4- Kitapçıklarını okuyorum. Aracı ısıtmadan v.s. gibi birşeyler denmiş. Özellikle Otomatik viteslerde dikkat edin gibisinen. Hatta eski modellerde motor ısıtmak için far düğmesinin orda düğmede gördüm. 2012-2013 faceliftte böyle bir durum varmı?

Şimdilik bu kadar. Daha çok soru soracağım ileride. ilgi ve desteklerinizi rica ederim.

Kullanıcı avatarı
voodoo2000
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Navara
Meslek: Makina Tasarım

Re: Navara hakkında birkaç soru

Mesajgönderen voodoo2000 » 19 Oca 2017, 11:07

Öyle bir forumki burası, sadece soru sorulabiliyor sanırım.Ve soruya baka kalınıyor. Kaç kişi soruyu okumuş ama bir Allahın kulu çıkıpta bir kelime yazmamış.

“Nissan Navara Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı