X-trail Almayı Düşünenler!

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
k@tip
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek:

Re: X-trail Almayı Düşünenler!

Mesajgönderen k@tip » 24 Kas 2016, 09:08

Cevaplarınız için teşekkürler.
Benzinliden vazgeçmek çok daha mantıklı anladığım kadarıyla.
İyi günler dilerim.

Kullanıcı avatarı
cakmak88
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Mühendis

Re: RE: Re: X-trail Almayı Düşünenler!

Mesajgönderen cakmak88 » 18 Ara 2016, 02:09

gürsel karabay yazdı:Bende 2 adet x-trail var 2002 modelini eşim kullanıyor 2005 modelini ben kullanıyorum 3. x-trail aracı. Yani önceden de vardı bir tane. 250.000 km de motor yaptiriyorum bu kesin 200.000 km gibi eksoz katalizorleri değişiyor .Ayrıca benzin otomatigide isteyebilir .Bunun dışında sadece on takım tekerlek bilyasi kullanıma bağlı olarak arıza yapar.Gerisinde hiç biseyden korkma.Asfaltta virajlarda dikkatli ol makasa girme istediğin kadar dağa taşa vur. Tek eksiği araca uygun yükseltme kiti üretmemisler.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Merhabalar bende 2003 model xtrail var ve şuan on takım istiyor ayrica sag on tekerden bir vuğultu geliyor. Hızlandıkça artan bir ses bu bilyadan mi kaynaklanıyor acaba ?

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
mazda_ozan
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Otomotiv

Mesajgönderen mazda_ozan » 01 May 2018, 11:55

Sayın yönetici bence benzer konuları tek çatı altında birleştirseniz herkese kolaylık olur, benzer başlıkta çok konu var. Çoğunda da üç veya beş ileti mevcut. Tek başlık altında daha verimlii olmaz mı ?

2004 Nissan X-trail 2.0 Luxury

Kullanıcı avatarı
hrnylmz
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Bilgi İşlem

Mesajgönderen hrnylmz » 27 Mar 2022, 22:31

Merhaba Sn yöneticiler ve Xtrail kullanıcıları,
Mevcut 2018 accent blue aracımı satıp 2004-2005 xtrail alma niyetindeyim. gözüme kestirdiğim araçlar 220.000 - 250.000 km arasında ve hepside sorunsuz masrafsız araç denmekte.
Merak ettiğim konular malum mevcut aracım 15binde 1 bakıma götürdüğü için sanayi tecrübem ve arıza olursa nerde ne kadar fiyat bilgim yok çünkü temiz araba.
1- Yaşına göre muadillerinin en üstüdür ( hacim, performans ve arızalanmaması) (rav4, grand vitara, forester)
2- 200-250 bin km deki xtraillerde alırken neyin değişip neyin değişmesi gerektiğini bilmem gerek periyodik bakım olarak, yakın tarihte değişim varsa indirim isteyeceğim.
3- Yağ yakma durumu varmış ortalama 3bin km içerisinde 2 litre yağ eklemek gerekliymiş. doğrumu, standart bir işlem mi sebebi nedir çözülebilir mi?
4- Genel olarak kolay kolay büyük arıza vermez ama verdiğinde motor ve özellikle şanzuman olarak cidi maliyet çıkartır derler günümüz şartlarda 20-30 bin tl masraf olabilir dendi. almadan önce neye baktırmalıyım servis yada expertiz olrak.
5- VGT biraz inceledim aracı aldıktan sonra almayı düşünüyorum. Araca zararı olur mu? ekonomi ve performans alayım derken araçtan olmak istemem.

Önemli dönüşleriniz hızlı olursa sevinirim 1.2 gün içinde karar verip alış-verişi gerçekleştirmek istiyorum.

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı