XTRAİL ALACAĞIM ACİL YARDIM

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
emrecide1
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: pazarlama

XTRAİL ALACAĞIM ACİL YARDIM

Mesajgönderen emrecide1 » 20 Şub 2017, 15:20

MERHABALAR.

2002-2008 ARASI XTRAİL ALACAĞIM. BU KASA XTRAİL KULLANAN VE YA ŞUANDA KULLANICI OLAN VARMI ? ARACI ARTILARI EKSİLERİYLE ANLATABİLİRMİ TAVSİYE EDERMİSİNİZ ?

TEŞEKKÜRLER :)

Kullanıcı avatarı
ayhan41
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: ürtm.pln.md.

Re: XTRAİL ALACAĞIM ACİL YARDIM

Mesajgönderen ayhan41 » 20 Şub 2017, 15:23

2008 model kullanıyorum eksisi bana göre yok fazlası var:) ne amaçla kullanacağınıza bağlı t31 kasa tavsiye ederim .

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
emrecide1
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen emrecide1 » 20 Şub 2017, 22:58

HONDA CRV ARASINDA KALDIM FAKAT CRV'NİN TEMİZLERİ ÇOK PAHALI. ÖRNEĞİN TEMİZ 2005 XTRAİLİ 45 E ALABİLİYORKEN CRVYİ 55 TEN AŞAĞA ALAMIYORSUNUZ. BENİM İÇİN ÖNEMLİ OLAN PARÇA SIKINTISI VARMI, KRONİK SORUNU VARMIDIR. T30 KASA TERCİHİM MADDİ OLARAK :)

Kullanıcı avatarı
emrecide1
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen emrecide1 » 23 Şub 2017, 14:56

ARACI ANLATACAK YOK SANIRIM :)

Kullanıcı avatarı
_smyrna_
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek: serbest

Mesajgönderen _smyrna_ » 08 Mar 2017, 20:16

ona verecegin paraya yeni model qashqai tavsiye ederim.
eski araba hep sorunludur.

Kullanıcı avatarı
murdem
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Biyolog

Mesajgönderen murdem » 13 Nis 2017, 22:20

Konu biraz zaman aşımına uğramış ama eğer hala aynı noktadaysanız 4 aylık 2006 model x-trail kullanıcısıyım ve elimden geldiğince sorularınızı yanıtlamaya çalışırım, saygılar..

SOLDIER OF MUSTAPHA KEMAL'S

Kullanıcı avatarı
knox
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: serbet

Mesajgönderen knox » 22 Nis 2017, 23:57

bende şu arralar x rail alacağım.Bütçemi aşsada 2008 üstü dizel bakıyorum.T30 denilen kasadan memnunmusunuz?Kronik problem varmı, uzun yol performansı nasıl?
Saygılar

Kullanıcı avatarı
ayhan41
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: ürtm.pln.md.

Mesajgönderen ayhan41 » 26 Nis 2017, 22:48

knox yazdı:bende şu arralar x rail alacağım.Bütçemi aşsada 2008 üstü dizel bakıyorum.T30 denilen kasadan memnunmusunuz?Kronik problem varmı, uzun yol performansı nasıl?
Saygılar

Merhaba T31 için ne kadar bütceniz ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Kullanıcı avatarı
murdem
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen murdem » 27 Nis 2017, 22:54

knox yazdı:bende şu arralar x rail alacağım.Bütçemi aşsada 2008 üstü dizel bakıyorum.T30 denilen kasadan memnunmusunuz?Kronik problem varmı, uzun yol performansı nasıl?
Saygılar

2.0 otomatik lpg li var bende, 5 aydır kullanıyorum kesinlikle keyifli bir araç, içi ferah ve kullanırken yormuyor adamı. Araç 147 binde (bende 5 bin km) herhangi bir arıza vs ile karşılaşmadım daha. Uzun yol sürüşü başarılı ancak 130-140 km nin üzerlerine çıkacaksanız keyif vermeyebilir. Dik ve uzun yokuşlarda biraz bayılıyor ama 3500 devirle girerseniz roket gibi çıkıyorsunuz yokuşları. Karlı ve milletin zincirle vs. yola çıkabildiği zamanlarda havanız bir milyon oluyor :Y . Tam otomatik olmasına rağmen yokuşlarda geri kaydırıyor ki bunu anlayabilmiş değilim :T . Genel olarak aracımdan memnunum ama bunlar 5 aylık tecrübelerim, uzun yıllar bu aracı kullanan arkadaşlar daha derin yorumlarda bulunabilirler. Saygılar..

Kullanıcı avatarı
emrecide1
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen emrecide1 » 01 Ağu 2017, 00:31

Aracı Mart ayı itibariyle aldım. 2004 luxury 90 binde. Keşke bu zamana kadar alsaymışım diyorum.
Qashqai o fiyatlara almam pek mümkün değil ayrıca 4x4 olmaması benim için büyük eksi. Qashqaiye göre bence daha konforludur ama gerisini bilemiyorum yeni model araç herzaman daha iyidir. Fakat bu araç çok güven veriyor konfor veriyor rahatlık veriyor suv olmasına rağmen. 120 ile gidiyorsunuz ne yol ne motor sesi var. Arkadaşın dediği gibi yüksek hız düşünmüyorsanız 120-130 yukarısına çıkıyor ama biraz zaman alıyor. Benzinle kullanıyorum ortalama 50 kuruş yakıyor.2.0 Motor otomatik ağır bir araba için iyi ama genel olarak tabikide yüksek rakamlar malum benzin fiyatı. Araçta ben eksi göremedim tek eksisi rampalarda yığılıyor, hantallaşıyor.Ama onuda fazla aramıyorsunuz. Rampalarda sollama yapmak biraz zor gibi. Çok yavaşlarsanız aracı 2. vitese çekerseniz baya seri. 2. vitesle 90 yapıyor. Süratli araba düşünüyosanız subaru bu konuda en iyisi. Ben çookk araştırdım avrupada çeşitli kıyaslama testlerde Xtrail en iyisi seçiliyor. Xtrailin piyasası çok olmadığı için düşük kmde temiz alabilirsiniz. 2. tercihiniz Crv olabilir. Büyük sanrufu inanılmaz hava katıyor hele aracın içi bejse ayrı bir hava var içeride. Klima süper. Süspansiyonlar orta. Frenler yeni nesil araç gibi değil. Vites geçişlerini hissettirmiyor kolay kolay viteste sorun olduğunu duymadımda.Tüpte kullananlar 40-50 bin kmden sonra sübap eridiğini söylüyor. Vs vs. Bu araba parasının karşılığını veriyor. Linea clio fluence pejo araçlara sağlamlık konfor olarak 10 basar. Direksiyonda o hissi alıyorsunuz. Temizini bulduğunuz sürece şiddetle tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
emrecide1
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen emrecide1 » 01 Ağu 2017, 00:40

Aracı Mart ayı itibariyle aldım. 2004 luxury 90 binde. Keşke bu zamana kadar alsaymışım diyorum.
Qashqai o fiyatlara almam pek mümkün değil ayrıca 4x4 olmaması benim için büyük eksi. Qashqaiye göre bence daha konforludur ama gerisini bilemiyorum yeni model araç herzaman daha iyidir. Fakat bu araç çok güven veriyor konfor veriyor rahatlık veriyor suv olmasına rağmen. 120 ile gidiyorsunuz ne yol ne motor sesi var. Arkadaşın dediği gibi yüksek hız düşünmüyorsanız 120-130 yukarısına çıkıyor ama biraz zaman alıyor. Benzinle kullanıyorum ortalama 50 kuruş yakıyor.2.0 Motor otomatik ağır bir araba için iyi ama genel olarak tabikide yüksek rakamlar malum benzin fiyatı. Araçta ben eksi göremedim tek eksisi rampalarda yığılıyor, hantallaşıyor.Ama onuda fazla aramıyorsunuz. Rampalarda sollama yapmak biraz zor gibi. Çok yavaşlarsanız aracı 2. vitese çekerseniz baya seri. 2. vitesle 90 yapıyor. Süratli araba düşünüyosanız subaru bu konuda en iyisi. Ben çookk araştırdım avrupada çeşitli kıyaslama testlerde Xtrail en iyisi seçiliyor. Xtrailin piyasası çok olmadığı için düşük kmde temiz alabilirsiniz. 2. tercihiniz Crv olabilir. Büyük sanrufu inanılmaz hava katıyor hele aracın içi bejse ayrı bir hava var içeride. Klima süper. Süspansiyonlar orta. Frenler yeni nesil araç gibi değil. Vites geçişlerini hissettirmiyor kolay kolay viteste sorun olduğunu duymadımda.Tüpte kullananlar 40-50 bin kmden sonra sübap eridiğini söylüyor. Vs vs. Bu araba parasının karşılığını veriyor. Linea clio fluence pejo araçlara sağlamlık konfor olarak 10 basar. Direksiyonda o hissi alıyorsunuz. Temizini bulduğunuz sürece şiddetle tavsiye ederim.

Kullanıcı avatarı
murdem
Silver Üye
Silver Üye

Mesajgönderen murdem » 12 Ağu 2017, 20:22

Kazasız belasız sürüşler dilerim, tekrar hoşgeldiniz aramıza

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi