Merkezi kilit düğmesi ışığı

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
Yaksoy
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek:

Merkezi kilit düğmesi ışığı

Mesajgönderen Yaksoy » 08 Kas 2017, 22:50

:W 2017 model x trail aracımı alalı 2 hafta oldu. İki muazzam eksiklik beni fazlasıyla şaşırttı ilki akşam araç içi gösterge lambaları açıkken bir de ne göreyim ya da görmeyeyim; merkezi kilit düğmesi ile yolcu cam açma kapama kilidi düğmesi ışıksız olduğundan akşam görünmüyor. LED takmayı mı unutmuşlar bilmem ama çok şaşırdım. İkinci şaşırtıcı şey ise otomatik cam açma kapamanın sadece şöföre verilmesi. Yolcu camlarını kapatmak için düğmeye bas bekle dur. Bu kadar donanımlı bir araca hiç yakışmadı bu durumlar.

Kullanıcı avatarı
ertanderin
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: Avukat

Re: Merkezi kilit düğmesi ışığı

Mesajgönderen ertanderin » 11 Kas 2017, 22:31

Merhaba,
Aracınız hayırlı olsun güle güle kazasız belasız kullanın.
viewtopic.php?f=27&t=2718
Burada taktıkları modüllerden tavsiye ederim. Bende X-Trail alacağım alır almaz ilk iş bu modülen taktırmayı düşünüyorum.
Bu modül ile 4 cam da otomatik oluyor, aracı kitlediğinizde açık camlar otomatik kapanıyor, yazın araca girmeden havalandırmak istediğinizde tüm camları araca girmeden açabiliyor. Araştırdım kullanışlı bir eklenti.
Bu fiyata satılan bu kadar donanımlı bir araca bu özelliklerin konulmaması ise gerçekten üzücü.
Şu an 2006 Mercedes Viano kullanmaktayım. Tüm camları otomatik olduğu gibi, araca girmeden tüm camları artı iki sanrufu anahtardan açabiliyor, araçtan çıkınca da tüm camları ve sanrufları anahtardan kapatabiliyorsunuz ve bu araç 2006 model.

Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: sirket sahibi
İletişim:

Mesajgönderen erser » 07 Oca 2018, 00:38

bu ozelliklerin niye konmadiginin nissan servislerince mantikli aciklamasi var sorun ogrenin arkadaslar

Kullanıcı avatarı
altair
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen altair » 05 Mar 2018, 00:04

Makyajlı qq da var iken makyajlı x-trail de olmaması enteresan. Bu duruma şaşıran biri olarak mantıklı açıklamayı merak ettim doğrusu. Kendileriyle çelişmiyorlar mı?

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı