X-Trail 2013 Öncesi

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
ertanderin
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: Avukat

X-Trail 2013 Öncesi

Mesajgönderen ertanderin » 11 Kas 2017, 22:22

Arkadaşlar merhaba,
2013 ve öncesi temiz X-Trail almayı düşünüyorum.
Yeni kasaları inceledim. Yeni kasa araçlar 1,6 Dizel motor güzel sessiz vb. Ancak 4x2 önden çekişli. Ayrıca 7 koltuk yapmışlar, ancak arka iki koltuk (çocuğu olanlar dışında çünkü bu koltuklara bir yetişkinin oturması özellikle uzun yolda çok zor) bagajı küçültmekten başka bir işe yaramamış. Bana çok gereksiz geldi. Ayrıca bu iki koltuğu açtığınızda buraya birilerinin oturabilmesi için orta sıradaki koltukları da ileri çekiyorsunuz ve orta sıra da diz mesafesi çok kısaldığı için konforsuz bir hale geliyor. Kısacası 7 koltukla özellikle uzun yol seyahat etmek eziyet haline dönüşür. Dış tasarım olarak da tüm SUV'larda olduğu gibi Nissan da yumuşak çizgilere geçiş yapmış. Tabi herkesin zevki farklı ancak köşeli çizgiler bana her zaman daha çekici gelmiştir. Ne yazık ki BMW, AUDI, Land Rover vb. de tüm yeni SUV'lar bu şekilde üretilmeye başlandı. Ben köşeli hatları olan 2013 (sanırım T30 olması lazım) X-Trail'leri çok daha fazla beğendim. Sizin bu konudaki düşünceleriniz neler? Siz hangi kasayı tavsiye edersiniz? Artıları eksileri ile kullananlardan dinlemek isterim. Bir de Kuşadası'nda yaşamaktayım. Kuşadası veya İzmir'de aracınızı hangi servise götürüyorsunuz? Teşekkürler.

Kullanıcı avatarı
hasanduman35
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: Gemi mak. İşl. Müh.

Re: X-Trail 2013 Öncesi

Mesajgönderen hasanduman35 » 14 Kas 2017, 04:48

2012 t31 kasa sahibiyim kesinlikle tavsiye ederim. Yeni modeldeki oyuncaklar yok ama çok daha sorunsuz ve güçlü araba. Daha eskiye gitmeyin 2012 2013 temiz bulun alın derim ben.

Kullanıcı avatarı
ertanderin
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek: Avukat

Re: X-Trail 2013 Öncesi

Mesajgönderen ertanderin » 29 Kas 2017, 13:20

hasanduman35 yazdı:2012 t31 kasa sahibiyim kesinlikle tavsiye ederim. Yeni modeldeki oyuncaklar yok ama çok daha sorunsuz ve güçlü araba. Daha eskiye gitmeyin 2012 2013 temiz bulun alın derim ben.

Teşekkürler...

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı