Xtrail platinum premium cam kapama yok

(T30) (T31) X-TRAIL
Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: X-Trail
Meslek: sirket sahibi
İletişim:

Xtrail platinum premium cam kapama yok

Mesajgönderen erser » 17 Ara 2017, 23:08

arkadaslar aracımı yeni aldim cam ayna ve sunroof kapama özelliği yokmuş bunu öğrenince sok oldum. bu ozellikler niye konmuyor öyle değilmi? araştır araştır 2 gündür (aracı alalli 3 gün oldu da :) )birkaç urun buldum herkes kendi malini ovuyor biri öbüründen bir tik daha ustun baska fark yok . aratirmalarim sonucunda bu ürünlerin xtrail icin yapildigini urunun orijinal olmadigini oem urun oldugunu ama hiç kimsenin şikayet icin geri dönüş yapmadigini (herkes memnun anlamına geliyor) eski sürümlerin kablo kesilip takilmasiyla şimdiki ürünlerin tak calistir mantigi ile calistigini öğrenmiş bulunmaktayız. ayrıca yeni makyajlı çıkan xtrailllerde cam ayna kapamanın standart oldugunu da öğrendim yani bundan sonra cam kapama modülünü orjinal olarak servislerden temin etme sansimiz dogacak gibi ama ne zaman olur onu bilmiyorum. servise sordum hersey muamma :) bu konuda bilgisi. ve tecrübesi olan arkadaslar ankarada nerede ve kaca takılıyor bu ürünler hakkinda(ayna cam ve sunroof kapama+kapi kapama modulu 700 tl bu uc modul icin fiyat aldim fikirleriniz onemli)bilgi verirseniz sevinirim teşekkürler.

BILGI PAYLASTIKCA GUZELDIR erSer

Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
İletişim:

Re: Xtrail platinum premium cam kapama yok

Mesajgönderen erser » 17 Ara 2017, 23:27

bulduğum modullerin bir videosu burda linkte :)
https://www.youtube.com/watch?v=ITH88Rt ... e=youtu.be

ankarada mustafa adinda biri varmis bu arakadasdan urun alan ve taktiran varmi sadece servislere veriyoruz diyor urunu. urunun ozellikleri hakkinda video ceken varmi arakadaslar. bu forumdaki eksigi buldum :) kimse bildigini paylasmiyor .......... ama buna bir son verelim artik degilmiiii

Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
İletişim:

Mesajgönderen erser » 18 Ara 2017, 23:56

cam ayna ve sunroof kapatma modullerinin siparisini verdim yarin elimde olur bir terslik olmazsa vidosunu sizlerle paylasacağim :) kapi otomatiği ve alarm modulunu arastiriyorum olmazsa olmazlardansa eğer onu da sipariş vereceğim herhalde ....

Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
İletişim:

Mesajgönderen erser » 20 Ara 2017, 21:41

en sonunda modulu taktirdim buda linki :)

https://www.youtube.com/watch?v=P9gaIkoAmsw

ben cok memnun kaldim ankara montaj konusunda ve parca temini konusunda sasmazda Koray elektronikten yardim alabilirsiniz. tahmini her iki modul yarim saat surmeden takiliyor.

Kullanıcı avatarı
erser
Silver Üye
Silver Üye
İletişim:

Mesajgönderen erser » 20 Ara 2017, 21:52

yalniz sunu soyliyeyim bu forumda bir sikinti var gibi ya ben cok hevesliyim yada herkez ruhsuz :( kusura bakmayin ama insan bir . fikrini soyler yorum yapar degilmi

Kullanıcı avatarı
ayhan01219
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: doktor

Mesajgönderen ayhan01219 » 01 Mar 2018, 17:23

eline sağlık hocam muhtemel biz de taktıracaz

Kullanıcı avatarı
tlgg
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen tlgg » 27 May 2018, 14:28

erser yazdı:yalniz sunu soyliyeyim bu forumda bir sikinti var gibi ya ben cok hevesliyim yada herkez ruhsuz :( kusura bakmayin ama insan bir . fikrini soyler yorum yapar degilmi

Kesinlikle katılıyorum :OH , Renault forum resmen yıkılıyor :)
Kadjar'ı bıraktım, Xtrail aldım, cam+sunroof için bir modül duydum, kesin forumda yazıyordur diye girdim ama google'da aramak daha çok sonuç veriyor.
İşi yapan birisini hasbelkader buldum, pazartesi(yarın) irtibata geçip cevaplarımı alırım, fiyat da uygun ise yaptırırım. Sonrasında da buraya yeni başlık açar videosunu vs paylaşırım.
:Y

“Nissan X-Trail Forum” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir

oto anahtarı