95000 de 1.8 luxury

Nissan, Nissan Parça ve Diğer Tüm Ürünlerin Satışı
Kullanıcı avatarı
ilhami
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: memur

95000 de 1.8 luxury

Mesajgönderen ilhami » 26 Haz 2013, 16:07

arkadaşlar aracımın temiz olduğunu düşünüyorum. arabanın özelliklerini yazmaya gerek yok. otomatik almak gerekiyor o yüzden istemeden satışa çıkardım(benimki gibi temiz 2.0 elegance almayı düşünüyorum). araç bordo renk. boya yok ama kendimin yaptığı ufak rötuşlar var. pasta cila bile hiç yaptırmadım aracın boyası zarar görmesin dediler diye. daha önceleri ben sorgulattığımda hasar kaydı görünmüyordu ama bi arkadaş hasar kaydının olduğunu söyledi(bugüne kadar gösterdiğim hiç bir usta değişen ve/veya boyalı parça olduğunu söylemedi).artık neden böyledir takdir sizin. aracın halihazırda hiç masrafı yoktur. lpg zavoli simit tanktır. ilgilenenler buradan mesaj atsın. pazarlıksız 16500. tl

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Re: 95000 de 1.8 luxury

Mesajgönderen NISTEC » 03 Tem 2013, 21:26

Hocam gönül ister aracınızı satın ancak bu şekilde olmuyor. Yani biraz bilginiz olsun kimsiniz nerdensiniz. Önce bir tanışma başlığı açın. Şu anki mesajınız doğrudan silinmeyi gerektiriyor ama gerçekten emek edip yazıyorsunuz silmek istemiyoruz. Bu mesajınız kalsın ama lütfen birde tanışma başlığına birşeyler yazın.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
ilhami
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen ilhami » 09 Tem 2013, 12:18

pek bu forum işlerinden anlamam, o yüzden kusura bakmayın.

gökhan bey ben daha sadesini ve az kmlisini arıyorum.teklifiniz için teşekkürler

Kullanıcı avatarı
ilhami
NissanClubTr
NissanClubTr

Mesajgönderen ilhami » 15 Tem 2013, 14:45

bi ara ilanlarda vardı(gerçi telefonu açmadı ama) onu kaçırmıyayım dedim şimdi yok, o zaman bunu kullanmaya devam edriz.

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Meslek:
İletişim:

Mesajgönderen Muhammet Murat » 25 Tem 2013, 09:41

Gökhansız abinin araba gerçekten kendi alanında konyada tekdir bizzat gördüm inceledim araç kendini gösteriyor. sayın ilhami bey sizde aracınızın fotolarını koyarsanız memnun kalırız

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

“Satılıklar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 23 misafir

oto anahtarı