Acil Satılık 2004 Nissan Primera Tekna 1.6

Nissan, Nissan Parça ve Diğer Tüm Ürünlerin Satışı
Kullanıcı avatarı
serkanbahar
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Bankacı

Acil Satılık 2004 Nissan Primera Tekna 1.6

Mesajgönderen serkanbahar » 20 Oca 2017, 10:44

Aracın ikinci sahibiyim. Tek elden kullanılmış ve hırpalanmamıştır.

İki yıl önce 99.000 km iken aldım. Şu an 114.000 km dedir.

Lpg takılmamış bir araç. Yakıtı istanbul içinde çok yogun trafikte 10-11 lt şehirler arası 5-5,5 lt yakmaktadır. Bu sebeple lpg takmayı düşünmedim.

Araç önceki sahibi tarafından tüm bakımları sportur yetkili servisinde yaptırmış. Bende Kuzey Nissan yetkili servisinde yaptırdım.

Araçta tavan hariç boya mevcut. Ön cam hariç tüm camları filmlidir.

Önceki sahibi araç her çizildiğinde kaskodan yaptırmış ( hasar kayıtlarında 300-500 tl olarak birden fazla kayıt var oradan anlaşılabilir) boya bu sebeple mevcut. Şu an ön ve arka tamponun park halinde şoför bozuntuları tarafından yapılmış hasarları mevcut.( ön tampon çizikli arka sol köşede sürtme mevcut)

Yaşı itibari (yeni oldu sanırım cd çekme dişlileri bozuldu) ile sadece cd çalar içine cd almamaktadır. Yaptırmakla uğrasamadım alan arkadaşada tavsiyem cd çalar fiyatına daha güncel xcarlink ekipmanı kurmasıdır. Gerisi ölü yatırım olur gene bozulur :)

Aracı tanımayanlar için yağmur sensörü otm. kararan dikiz aynası lcd ekran geri görüş kamerası orjinal donanımlarıdır.

Satma sebebim sıfır araç alacağım içindir. Nakit gerekli oldugundan takas düşünmüyorum. Lütfen takas için rahatsız etmeyiniz.

Mevcut herhangi bir motor veya yürüyen sorunu yoktur.

Mümkün olduğunca detaylı bir şekilde aracımı tanıtmaya çalıştım.Daha detaylı sorularınız olursa lütfen aramak yerine mesajla ulaşınız en kısa sürede geri dönüş yaparım.

Aracın resimleri cumartesi günü günışıgında çekilmiş iç fotolarla birlikte güncellenecektir.

Ciddi alıcılarla araç başında pazarlık yapılabilir. Sıfır araç alırken kur farkından zarar görmektense aracımı bu oranda daha indirimli verebilirim.

Aracı sadece haftasonları bahçelievler koçtaş açık otoparkında gösterebilirim.

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-nissan-bankacidan-acil-temiz-aile-araci-389419055/detay/

İrtibat için 0533 090 66 60 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Serkan Bahar
İstanbul / Bahçelievler

2004 Primera Tekna 1.6

“Satılıklar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 29 misafir

oto anahtarı