1998 Primera SE HB

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
Altay06
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Primera
Meslek: Memur

1998 Primera SE HB

Mesajgönderen Altay06 » 23 Ağu 2013, 01:18

1998 Primera SE HB aldım, artık ben de Nissancı oldum :)) 3 gündür zevkle biniyorum, muazzam konfor ve standart doluluk ve Tofaş fiyatına..
Ancak aracım hakkında hiç bilgim yok :(( Bilgisi olan arkadaşlar bana bu aracı biraz över ve özelliklerinden bahsederse sevinirim :)) Artısı eksisi nedir?

Kullanıcı avatarı
ladroness
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek: fizyoterapist

Re: 1998 Primera SE HB

Mesajgönderen ladroness » 23 Ağu 2013, 11:23

hocam öncelikle hoşgeldiniz konunun yeri burası değil galiba o yüzden yorum alamayabilirsiniz. yeni üyeler ve otomobillerine başlık açsanız bi de imkanınız varsa aracınızın fotoğraflarını koyarsanız çok daha güzel olur.. ben de 2001 p11 kullanıyorum bana göre aracımın muadil araçlara göre en büyük artıları uzun yolda sağladığı muazzam konfor,yol tutuşu,ortalamanın üzerine çıkmayan yakıt tüketimi,gösterişli ve sağlam kaporta ve iç aksamı ve en güzeli hızın 190ken arkadakilerin mışıl mışıl uyuyor olması ve aracın "istersen daha yüksek hızlara çıkabilirim" mesajını vermesi.. eksilerine gelince orjinal parçaları çok pahalı ama kim orjinal kullanıyo ki yan sanayi ya da çıkma parçaları opelden forddan çok farklı değil,arka görüş biraz sıkıntılı şehir içi sık kullanıyosanız park sensörü 70-80 liraya mal oluyo. bi kaç kronik sorunları var tecrübeli ustalarım daha iyi bilir onlar daha ayrıntılı anlatacaktır.. 3 gün değil 3 5 yıl keyifle binersiniz.. kazasız belasız kullanmanız dileğiyle
Saygılar...

Ramazan Anıl Ülger
2001 Primera 1.6 Comfort(mazide kaldı)
2004 Megane 2 HB 1.6 Dynamique-34 GMU 61

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 95 misafir

oto anahtarı