Serbest Bölge

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator
Otomobil: Primera
Meslek: Filo Kiralama

Re: Serbest Bölge

Mesajgönderen FelixCrail » 08 Nis 2015, 17:56

Facebook sayfamız var zaten nissanclubtr diye arama yapabilirsiniz

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe
2005 Nissan Primera Tekna
2006 Renault Scenic II Privillage 1.6 BVA

Kullanıcı avatarı
micronreklam
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: reklam

Mesajgönderen micronreklam » 09 Nis 2015, 10:58

Ama aktif değil faaliyet yok paylaşım yok sıfır araç paylaşımlar var

Kullanıcı avatarı
micronreklam
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: reklam

Mesajgönderen micronreklam » 09 Nis 2015, 11:03

Üyelerin resim paylaşması konu açması engellenmiş mi anlamadım ben konu açtım ama görünmüyor sayfada

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator

Mesajgönderen FelixCrail » 09 Nis 2015, 16:51

nasıl resim ekleneceğini konu açıp anlattım. ordan faydalanabilirsiniz.

facebook sayfasına gelince benden başka paylaşım yapan yok. üyelerin de destek olması lazım.

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe

Kullanıcı avatarı
horex
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: memur

Mesajgönderen horex » 24 Nis 2015, 15:22

FelixCrail yazdı:nasıl resim ekleneceğini konu açıp anlattım. ordan faydalanabilirsiniz.

facebook sayfasına gelince benden başka paylaşım yapan yok. üyelerin de destek olması lazım.

ustam facede istek yaptım beklemede diyor uzun zaman oldu o şekilde kalmış

Kullanıcı avatarı
FelixCrail
Administrator
Administrator

Mesajgönderen FelixCrail » 21 May 2015, 17:27

Biliyorum geç haber veriyorum ama benimde elime yeni ulaştı. Bugün autoshow2015 in VIP açılışı var. Elimde bir kişilik davetiye var. Bu saatten sonra gitmek isteyen maltepe taraflarında biri varsa kendisine verebilirim. Fuar 22:00 da kapanıyor. Vıp davetiye sadece bugün geçerlidir

Ömer Sirel
İstanbul / Maltepe

Kullanıcı avatarı
serhatt137
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Diğer
Meslek: Ogretmen

Mesajgönderen serhatt137 » 13 Tem 2017, 22:05

Merhaba arkadaslar pulsar kısmına yazdım ama cevap gelmedi henüz. Pulsar ntec aldım 1 ay önce arabayı yeni keşfediyorum. Alarm var arabada zaman kurulması gerekiyor(0.5-1-1.5-2-2.5-3-3.5-4-4.5-5-5.5-6) kuruldugu zaman saat işlemeye baslıyor zaman bıtınce ne oluyor blgisi olan var mı acaba??

Kullanıcı avatarı
İsmail Tekin
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek:

Mesajgönderen İsmail Tekin » 11 Ara 2017, 23:33

Serbest Bölge deyince geyik muhabbet sandımdı ama galiba burada da Nissan dışında bir şey konuşulmamış ahhaha. olsun olsun güzel. o değil de bayern çıkmayaydı iyiydi. ama yeneriz bence. :D

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Serbest Bölge

Mesajgönderen Ally_07 » 11 Ara 2017, 23:57

İsmail Tekin yazdı:Serbest Bölge deyince geyik muhabbet sandımdı ama galiba burada da Nissan dışında bir şey konuşulmamış ahhaha. olsun olsun güzel. o değil de bayern çıkmayaydı iyiydi. ama yeneriz bence. :D
Yeneriz yeneriz :D

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Qnissan
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Qashqai
Meslek:

Mesajgönderen Qnissan » 07 Eyl 2018, 11:29

Yeni sıfır bir araba almak istiyorum. Yakıt tüketimi iyi olan. Beni uzun vadede temiz kullanımda yormayacak bir model-marka. Önerileriniz var ise seve seve incelerim :)

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: RE: Re: Serbest Bölge

Mesajgönderen Ally_07 » 07 Eyl 2018, 18:02

Yılda 15bin km'den fazla yapmıyorsanız ve yakıt tüketimi öncelikli ise TSI motorlu bir Seat öneririm. Hatta ben sakin sakin işime evime gider gelirim, uzun yolda da sabit hızda kullanırım diyorsanız 1.0 TSI gayet yeteridir. 1.2 TSI manuel Toledo aracımla uzun yolda 50 lt benzinle 1000 km gidebiliyorum. Şehir içinde de sakin trafik şartlarında 800 km'ye yakın menzilim var. Çok memmunum. Ha Seat yerine Skoda da tercih edebilirsiniz. Aynı motor sonuçta ama bir tık daha pahalı Skoda'lar
Qnissan yazdı:Yeni sıfır bir araba almak istiyorum. Yakıt tüketimi iyi olan. Beni uzun vadede temiz kullanımda yormayacak bir model-marka. Önerileriniz var ise seve seve incelerim :)

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
Lara
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen Lara » 19 Eyl 2018, 10:45

Arkadaslar merhaba.
Artik cagresiz kaldigim icin buraya yaziyorum.

Nissan ayinda 2013 model 1.2 Nissan Micra Otomatik aldim. Arac hem LPG hem benzin. KM 55 000
Expertizyapilince hic birsey ciddi cikani yoktu. Sadece yagi sizmasi kelepce degisecek gibi gibi. Aracta 1 tane kaza vardi, 5200 tl tutan.
Arac aldiktan sonra 1 ay sonra kavuzum basladi!

1) araba frenlerim degismesi gerekirdi, gidip normal serviste yaptirdim. Kac hafta sonra duz yolda ya gokus asaga giderken ani fren basince aracta simit sert olup ABS devreye giriyordu. O kavuz sonra cozduk galiba.. ABS devreye girince arac durmuyordu ama ve STOP PEDAL CALISMIYORDU. Lutfen bana STOP PEDAL calismiyor imkansiz demeyin, cunku 4 kez ayni sey oldu ve 4 kez de stop calismiyordu. Arac el freni ile durdurdum ancak!
Gittim NISSAN YETKILI SERVISE, bana demisler ki senin diskler BITTI! 450 tl odeyip on diskler degistirdiler ve bu arada balata da orjinal taktirdim.
Birde sunu soylemeye unuttum, arac kirmizi isiklarda dururken silkeleniyor.. yani resmen tirtiyor!

1 hafta sonra Balikesire gittim ve oraya gelince frene basarken aractan TAK TUK SES gelmeye basladi, resmen sanki on kaportada tas var... Istanbula dondum ve bu ABS PROBLEMI yine basladi ve YINE FREN PEDALI CALISMIYORDU!
Iyice sinir oldum gittim NISSANA baktilar diyorlar ki DISKLERDE VE FRENDE PROBLEM yok! Neymis yarin gelin de AKS bakicaz!

Esim dediki gitmeme oraya gitti kendi tanidiga goturdu! Adam bakti dediki diskler yeni taktiniz uzun yola ciktiniz diskler yamuk Onlar duzeltip bu promlem olmaz dedi. Tamam yapti... arac silkelenmeye de bitti ...tam 2 hafta gecti araba yine silkelenmeye basladi be bugun allah kahretsin duz yolda stop etti!

2 gun once 60 tl lik benzin aldim ama bugun 22 km gosteriyor, isim cok yakin! yani benzin 60 td doldurup onceden 8-9 gun yetiyordu.

Kara kara dusunuyorum! Arac satiyim mi? Napiyim? Hic bir servis adam gibi yapmadi bu problem cozmedi!
Arabaya binmek korkuyorum, bu ANS devreye girince arac cok tehlike cunku onunde biri olsa direk yapisacam, durmuyor cunku!

SIzden yorumlar bekliyorum.

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 5 misafir

oto anahtarı