Evet Yolun Sonu... Max 27 Lira Öneri..

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
X-Slim
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Diğer
Meslek:

Evet Yolun Sonu... Max 27 Lira Öneri..

Mesajgönderen X-Slim » 06 Nis 2017, 16:35

Merhaba arkadaşlar araba olayına geçen sene girmiştim Nisan,Mayıs gibi 3 ay araştırma sonucu hem maddi hem 2.el piyasasında ki çok değişik tiplerden sonra sinir ile gidip 0 motosiklet alıp sezonu kapatmıştım.Bu sezon ne güzel tekrardan yola koyulup kendi çapımda küçük bir araç ile şehir içinde yağmur,çamur vs günlerde işlerimi halletmek için yani tamamen kapı önünde yatması için araç baktım.Yazın motosiklet kışın araç olarak kullanacaktım.Bir kişinin aracı ile anlaştık tam almaya giderken babam ile bir sohbet sonucu motosikletimi satıp üst model aramaya başladım.Bugün öğlen motosikletimi sattım ve şuan paramız elimizde yarın öncelik servisleri gezeceğiz sonra sahibinden üzerinden arayışlara başlıyoruz.
Benim aklımda ki kasalar : Nissan Micra,Toyota Yaris,Daihatsu Sirion'idi ama 1 aydır araştırıyorum ve çoğunluk lpg ile problem yaşayacağımı ve Micra'nin kronik problemi direksiyon kutusu olduğunu dile getirdiler.Sonra dedim ki zaten motosikleti de satmış olduk başıma bir sıkıntı gelirse araç ile ilgili kendimi sinirden durduramam heyecan arama istersen diye yolumu Fiat Punto,Dacia Logan ve Sandero,Hyundai Getz ,Peugeot 206 yoluna doğru çevirdim(Arabalardan anlamıyorum sadece çevrede gördüğüm kasa bunlar) sadece motor yüksek olduğundan dolayı şimdi sizden önerilere ihtiyacım var .

Aradığımız Şeyler :
1) Sorun çıkartmayacak
2) LPG ile uyumlu olup az yakması
3) Parçasının ucuz olması
4) Hidrolik Direksiyon
5) Klima
6) Manuel olması

Başka aradığımız bir özellik yok.Dediğim gibi araba olayında anlamıyorum.Buna göre bana bir yol gözderirseniz sevinirim biran önce almak istiyorum aracı nasipse,temiz bulursam 10 günde bu işi halletmeyi düşünüyorum.

Kullanıcı avatarı
spoilerci
MODERATOR
MODERATOR
Otomobil: Primera
Meslek: Primera P12 Tekna
İletişim:

Re: Evet Yolun Sonu... Max 27 Lira Öneri..

Mesajgönderen spoilerci » 06 Nis 2017, 20:36

yaris ve sirion iyi,ama Fiat Punto,Dacia Logan ve Sandero,Hyundai Getz ,Peugeot 206 bunlardan uzak durun. getz daha iyi

HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...
[img]https://hizliresim.com/XoYQmo[/img]

Kullanıcı avatarı
X-Slim
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen X-Slim » 06 Nis 2017, 22:32

spoilerci yazdı:yaris ve sirion iyi,ama Fiat Punto,Dacia Logan ve Sandero,Hyundai Getz ,Peugeot 206 bunlardan uzak durun. getz daha iyi

Merhaba hocam , Yaris ve Sirion'un lpg ile uyumlu olmadığını dile getiriyor herkes verimden düştüğünü çekiş sıkıntı çıkartıyor diyorlar.Araştırmalarım sonucu Ford Fiesta 2006-2007,Accent Era'larıda listeme ekledim.Saydıklarımdan neden sadece Getz iyi hocam ?

Şunuda eklemek istiyorum imzanızda ki ''HERKES HAYAL KURAR, AMA BAZILARI GERÇEKLEŞTİREBİLİR...'' söz şuanda gerçekleşme arifesinde 3 yıldır hayalleri girdim araç alabilmek için nasip bugüneymiş o yüzden aldıktan sonra pişman olmak istemiyorum

Kullanıcı avatarı
Tnrclk
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Primera
Meslek: Gemici

Mesajgönderen Tnrclk » 13 Nis 2017, 07:41

Toyota iyidir. Dizel yaris bile bulabilirsin. Su an primera kullanıyorum tamam güzel araba parcasi cok pahali ve cok yakiyor

Lenovo P1a42 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Kullanıcı avatarı
nissancaner
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Pathfinder
Meslek: Yok

Mesajgönderen nissancaner » 16 Eki 2018, 14:28

Aradığınız çok şey varmış :D O kadarını bulabilsek bizde alacağız hocam :D

Kullanıcı avatarı
nissantayfun
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Yok

Mesajgönderen nissantayfun » 18 Eki 2018, 17:22

Aradığınız arabayı bulmuşsunuzdur umarım :D

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 6 misafir

oto anahtarı