Micra 2007 (k12) gösterge paneli

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
murocann
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Micra
Meslek:

Micra 2007 (k12) gösterge paneli

Mesajgönderen murocann » 28 Kas 2017, 20:16

Arkadaşlar merhaba micrami yeni aldım ve aranızda olmaktan mutluyum
1.sorum gösterge panelinde bakıma kalan km nasıl öğreniliyor bulamadım. Kontağı çevirirken -34200 yazıyor mesela onu da anlamadim. Yağ değişimine kalan km veya servise kalan km bulan yardımcı olursa sevinirm
2. Sorum bakımlarını avrupa yakasında nerede yaptiriyorsunuz?

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Otomobil: Micra
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Re: Micra 2007 (k12) gösterge paneli

Mesajgönderen Ally_07 » 29 Kas 2017, 11:41

murocann yazdı:Arkadaşlar merhaba micrami yeni aldım ve aranızda olmaktan mutluyum
1.sorum gösterge panelinde bakıma kalan km nasıl öğreniliyor bulamadım. Kontağı çevirirken -34200 yazıyor mesela onu da anlamadim. Yağ değişimine kalan km veya servise kalan km bulan yardımcı olursa sevinirm
2. Sorum bakımlarını avrupa yakasında nerede yaptiriyorsunuz?

Ben de K13 olduğu için deneme yapma imkanım yok ama K12 trip computer diye google araması sonucu youtube'da şöyle bir video buldumhttps://www.youtube.com/watch?v=KGS7-jLLejg ki burada gördüğüm kadarıyla servise kalan km bilgisi ekranda çıkmıyor. O -34200 ekranının resmini paylaşabilir misiniz? O ekranda bir kısaltma yazı vardır her halde, böylece ne olduğu konusunda bir fikir yürütebiliriz.

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 63 misafir

oto anahtarı