3 YAŞ VE ÜZERİ NİSSAN'LARA ÖZEL

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
MuratKinq
Administrator
Administrator
Otomobil: Qashqai
Meslek: Sosyal Medya Uzmanı
İletişim:

3 YAŞ VE ÜZERİ NİSSAN'LARA ÖZEL

Mesajgönderen MuratKinq » 05 Oca 2018, 14:38

Kampanya 1 Ocak - 31 Aralık 2018 Tarihleri Arasında Geçerlidir.

*Dizel Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre yakıt filtresi değişim ihtiyacı varsa, farklı bir paket uygulanır.

*Benzinli Bakım Paketleri İçeriği : Hava filtresi, yağ filtresi, polen filtresi, motor yağı ve değişim işçiliklerinden oluşmaktadır. Araç geçmişine göre buji değişim ihtiyacı varsa ilave edilir.

Tüm Nissan Yetkili Servislerinde 3 yaşının üstündeki araçlar için geçerlidir. Bakım Paketleri'nde Nissan onaylı orijinal ve/veya muadil parçaların değişimi sağlanmaktadır. Bakım sırasında yapılacak kontrollerde ilave maliyetler oluşabilir. Fiyatlarda KDV dahildir. Nissan Otomotiv A.Ş. kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Araç Bakım Ücretleri
Resim

Makyajlı Qashqai 2017 Model, Navara 2015 Model

Nissan Club Türkiye Yönetim Ekibi
Facebook Grup : https://www.facebook.com/groups/NissanClubTurkey
Facebook Sayfa : https://www.facebook.com/NissanClubTurkey
https://teknopatika.com/ - https://iyibilgiler.com/

Kullanıcı avatarı
angaralı
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Almera
Meslek: Teknisyen

Re: 3 YAŞ VE ÜZERİ NİSSAN'LARA ÖZEL

Mesajgönderen angaralı » 28 Şub 2018, 11:58

Kampanya güzelde araç lpgli olduğu için Ankara'daki yetkili servisler almıyor. :(

Nissan Almera 2003 Luxury Sedan

Kullanıcı avatarı
QashqaiMEHMET
Gold Üye
Gold Üye
Meslek: PATRON
İletişim:

Mesajgönderen QashqaiMEHMET » 09 Mar 2018, 02:43

Çok pahalı ben bizim ustada 150 ye falan hallederim 550 TL nedir arkadaş

-Gaziantep/Şehitkamil
-Nissan Qashqai 2012 1.5dci Tekna
-Dacia Lodgy 2013 1.5dci Laureate

BURDA HERŞEYE YER VAR...

Kullanıcı avatarı
nissancaner
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Pathfinder
Meslek: Yok

Mesajgönderen nissancaner » 30 Eki 2018, 15:19

Hocam o fiyatlar pahalı gerçekten neresi özel bunun :S

Kullanıcı avatarı
sipartacus
Gold Üye
Gold Üye
Otomobil: Micra
Meslek:

Mesajgönderen sipartacus » 30 Eki 2018, 17:01

Dizel Micra var mı?

[color=#0000FF]K13 Micra 1.2 CVT

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 05 Kas 2018, 13:41

QashqaiMEHMET yazdı:Çok pahalı ben bizim ustada 150 ye falan hallederim 550 TL nedir arkadaş

150 de çok düşük geldi bana. Sadece 4 lt yağ zaten o fiyat (hatta kaliteli yağlar biraz daha pahalıdır). bence dışarıda işçilik, motor yağı, yağ-hava-polen filtreleri de dahil 350 civarından aşağı yapılamaz. Yaparım diyorsa soru işareti olur bende

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
sleven
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bankacı

Mesajgönderen sleven » 05 Oca 2019, 23:50

Malesef normal tamirciler araç için tam uygun olan yağı kullanmıyor. Muhtemel diğer parçaları da yan sanayi kullanacaklar. Hava filtresine hava tutup tekrar takma ihtimalleri yüksek. Micra için uygun motor yağı Ally_07 arkadaşımızın dediği gibi 150TL şuan kampanya var hepsiburada dan 135TL ye alabilirsiniz. Bunun yağ filtresi var hava filtresi polen filtresi derken eğer bu usta bu işi 150TL ye yapıyorsa kendisini tebrik ediyorum. Patron çıldırmış :) Tabi ki 450TL yüksek bir miktar bakım için ama en azından kullanılan parçalar orijinal. Serviste yapılan bakımlarda iyi niyet garantisi de oluyor. Hiç kullanmadım ama yararlananı da duydum :) Size tavsiyem şu. Ya orijinal parçaları ve uygun yağı kendiniz alıp tamirciye götürün. Tamirciye sadece işçilik verin. Ya da servise götürün. Tabi araç da sizin tercih de :)

Kullanıcı avatarı
Ally_07
Administrator
Administrator
Meslek: Üniversite Öğr. Gör.

Mesajgönderen Ally_07 » 07 Oca 2019, 13:26

sleven yazdı:Malesef normal tamirciler araç için tam uygun olan yağı kullanmıyor. Muhtemel diğer parçaları da yan sanayi kullanacaklar. Hava filtresine hava tutup tekrar takma ihtimalleri yüksek. Micra için uygun motor yağı Ally_07 arkadaşımızın dediği gibi 150TL şuan kampanya var hepsiburada dan 135TL ye alabilirsiniz. Bunun yağ filtresi var hava filtresi polen filtresi derken eğer bu usta bu işi 150TL ye yapıyorsa kendisini tebrik ediyorum. Patron çıldırmış :) Tabi ki 450TL yüksek bir miktar bakım için ama en azından kullanılan parçalar orijinal. Serviste yapılan bakımlarda iyi niyet garantisi de oluyor. Hiç kullanmadım ama yararlananı da duydum :) Size tavsiyem şu. Ya orijinal parçaları ve uygun yağı kendiniz alıp tamirciye götürün. Tamirciye sadece işçilik verin. Ya da servise götürün. Tabi araç da sizin tercih de :)

katılıyorum :DD

"İyi şoför yolcularını tedirgin etmeden konforlu ve güvenli şekilde gidecekleri yere ulaştıran şofördür" İmza Babam

Kullanıcı avatarı
ege3535
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek:

Mesajgönderen ege3535 » 07 Mar 2019, 16:18

Burda yazan rakamlar malesef dogru degıl burda 550 tl yazıyor amaaa ; aracım QASHQAİ 2016 model 1,5 dizel - izmirde 2 tane yetkili servis var biri en dusuk 660 tl diğeri 700 tl dedi ;
SERVİS BAKIMLARI MOTOR YAGI , YAG FILTERSI, HAVA FILTERSI VE POLEN FILTRESI DEGISIMINI ICERIR …
bende gittim 5 LT (5-30 partikullu) ELF yag aldım (150tl) (servıslerden bırı elf bırı castrol yag kullanıyor)
ranault yag fıltresı aldım kı orjınalı de bu ıcınden cıkan da aynısı (25 tl)
hava ve polen fıltresı aldım bosch marka toplam 100 tl (yan sanayı 65tl, cok hassassanız yada bebek varsa man filter 150 tl secım sızın cok bı farkı yok bence
yanı toplam 275 tl tuttu , 3. sanayi sıtesınde dere kıyısındakı bi özel nissan servisine gitim ki usta da yetkılı servıste calısmıs yıllardır, parcaları degıstırdı kontrollerı yaptı ve motoru yıkadı toplam 100 tl aldı yanı 375 tl ye işlem tamam ;) ……
extradan on balatayı da degıstırdım onda da nikko veya casati marka balatayı onerdı ki onda varmıs gıdıp ben almadım , on balata malzeme ve işçilik toplam 100 tl verdım kı servıs 430 tl demıstı ...

Kullanıcı avatarı
sleven
Silver Üye
Silver Üye
Meslek: Bankacı

Mesajgönderen sleven » 10 Mar 2019, 22:18

ege3535 yazdı:Burda yazan rakamlar malesef dogru degıl burda 550 tl yazıyor amaaa ; aracım QASHQAİ 2016 model 1,5 dizel - izmirde 2 tane yetkili servis var biri en dusuk 660 tl diğeri 700 tl dedi ;
SERVİS BAKIMLARI MOTOR YAGI , YAG FILTERSI, HAVA FILTERSI VE POLEN FILTRESI DEGISIMINI ICERIR …
bende gittim 5 LT (5-30 partikullu) ELF yag aldım (150tl) (servıslerden bırı elf bırı castrol yag kullanıyor)
ranault yag fıltresı aldım kı orjınalı de bu ıcınden cıkan da aynısı (25 tl)
hava ve polen fıltresı aldım bosch marka toplam 100 tl (yan sanayı 65tl, cok hassassanız yada bebek varsa man filter 150 tl secım sızın cok bı farkı yok bence
yanı toplam 275 tl tuttu , 3. sanayi sıtesınde dere kıyısındakı bi özel nissan servisine gitim ki usta da yetkılı servıste calısmıs yıllardır, parcaları degıstırdı kontrollerı yaptı ve motoru yıkadı toplam 100 tl aldı yanı 375 tl ye işlem tamam ;) ……
extradan on balatayı da degıstırdım onda da nikko veya casati marka balatayı onerdı ki onda varmıs gıdıp ben almadım , on balata malzeme ve işçilik toplam 100 tl verdım kı servıs 430 tl demıstı ...

Hocam yazdığım rakamların belirli tarihi vardı. Günü geçtiği için olabilir. Ama ben o süre aralıklarında gittim yine de farklı fiyat verdiler diyorsanız bence şikayet edin. Çünkü o liste nissan ın resmi sitesinde yer alıyor.

Kullanıcı avatarı
erena2635
NissanClubTr
NissanClubTr
Meslek: Memur

Mesajgönderen erena2635 » 29 May 2019, 13:51

aynen hocam, bende aynısını yapacağım kısmetse

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 30 misafir

oto anahtarı