Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
Hayretle izliyorum
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: Esnaf

Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Mesajgönderen Hayretle izliyorum » 24 Şub 2018, 10:48

:XX Merhaba arkadaşlar 2017 makyajlı kasa Xtrail Platinum güya en full model 200.000 tl.lik aracimda Qashqai sky pack te bile bulunan 4 cam otomatik kapanma özelliği ve elektrikli ve hafızalı sürücü koltuğu ve hafızalı yan ayna özelliğinin olmayışı ben de hayrette bıraktı. Demekki Qashqai Japonya'da Xtrail Afrika da üretilmiş ordada bu özellikler konması gerekirken unutulmuş herhalde yokluktan. Doğrusu büyük bir hevesle aldığım aracimda bu gibi eksikler beni bir dahaki sefere alma konusunda durdurdu. Evet full denen bir suv araçta ve segmenti belli bu tip ucuz hesaplar yapılması Türk tüketicileri salak yerine koymaktır. Sinek küçük miğde bulandirir bu da böyle bir şey her özellik var ama sunroof ve camlar otomatik kumandasıdan kapanmasın...
Hayret altı üstü bir modül peki Qashqai sky pack modelinde olan orta paket onda bu tip özellikleri var iken bunda unutma gafletinde mi bulundunuz ..
EYY japon arkadaşlar bu forumdan Türkiye Nissan distribütörüne sesleniyorum yukarda yazdığım aynı mesajlarima neden cevap vermiyorsunuz açıklayacak bir bahaneniz yokmu.....
Benden bu kadar anlayan anladı. :XX :Q

Kullanıcı avatarı
ayhan01219
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: X-Trail
Meslek: doktor

Re: Yeni X trail makyajlı 2017 model Platinum eksikleri

Mesajgönderen ayhan01219 » 01 Mar 2018, 17:15

Aynen katılıyorum aracı dün aldım 2 gün önce de qashqai de görmüştüm bir baktım yok baya bi konustuk ama bir bakalım ne çıkacak.Toplu bi haraketle belki modül vs ekletebiliriz diye düşünüyorm

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

oto anahtarı