NISSAN ŞİKAYET

Diğer kategorilere girmeyen Nissan ve/veya farklı tüm konular hakkında
Kullanıcı avatarı
savastiker74
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: EĞİTİMCİ

NISSAN ŞİKAYET

Mesajgönderen savastiker74 » 27 Haz 2019, 21:59

2012 model 1.5 DCI tekna model aracım var. Yakın zamanda kornası çalmaz oldu servise gittiğimde 8-10 bin lira fiyat çektiler. Bu arızayı İstanbul güngören sanayi sitesinde işinde iyi bir elektronikçiye gösterdim. 150 tl ye arızayı giderdi. Sonra aracımda arıza lambası yanmaya başladı servise gittiğimde 2 enjektörün tıkalı olduğunu söylediler bilgisayar ile arızayı sildiler. Bir müddet sonra arıza lambası yeniden yandı bugünlerde tekrar servise gittiğimde
artık bilgisayar ile silemiyoruz enjektörlerin değişmesi lazım dediler onarım için 5-6 bin tl fiyat biçtiler muadil ürün için 8-9 bin lira, orijinal parça için de 14-15 bin lira fiyat çıkarttılar. Ben yakıtımı daima shell den almaktayım 118.000 km deki aracımda bu tür bir hatanın firma-araç kusuru olduğunu düşünüyorum daha önce çok farklı araçlar kullandım bu tür bir kusurla karşılaşmadım NİSSAN genel merkezine ulaşmaya çalıştım beni gülümseme hattı diye bir yere yönlendirdiler daha sonra burayı arayarak firma desteğiniz nedir? diye sorduğumda bana ilgili departmanlar araştırıyorlar dediler sonuç 0 elde 0 . Gülümseme hattından bana bayağı bir GÜLÜMSEDİLER bu aracımın sıkıntılarını giderip elden çıkartacağım. Bundan sonra ömrüm boyunca NISSAN markaya yanaşmayı düşünmüyorum. Bulunduğum araç sohbetlerinde bu sıkıntıları devamlı dile getireceğim. Bir NISSAN QASHQAI kullanıcısı olarak uzak durmanızı tavsiye ederim.

“Nissan Sohbet - Laf Lafı Açıyor” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 14 misafir

oto anahtarı