Merhaba

Üyelerimizin otomobilleri, fotoğraf ve teknik özellikleri.
Kullanıcı avatarı
cl500w140
Silver Üye
Silver Üye
Otomobil: Belirtilmemiş
Meslek:

Merhaba

Mesajgönderen cl500w140 » 15 Ağu 2012, 01:09

Antalyada yaşıyorum , 43 yaşındayım . Şu anda emekliyim .Bu güne kadar hep büyük hacimli motorlu ve ebat olarakta büyük araçları tercih ettim (Cadillac elderado 4.6 v8 - grandcherokee 4.7 lmt, Mercedes CL500 gibi) , bunda uzun yıllar Amerikada çalışıp ordan emekli olmamında etkisi çok . Geçen sene anneme binmesi için Nissan micra aldım . Hakikati söylemek gerekirse kesinlikle bana hitap etmeyen bir araçtı. Bir sene sonra annemin arabayı bir kez bile kullanmaması yüzünden elden çıkarmaya karar verdim , ilk aklıma gelen gündelik kullanım için gene bir nissan quashkai ( umarım doğru yazmışımdır.) almaktı , ama Antalya kırmızıtaşta çalışan ve micrayı alırkende çok yardımcı olan arkadaşımın denemem üzerine yaptığı ısrarlara dayanamayıp bir JUKE kullandım. araca aşık oldum. Dün itibari ile kaporasını bıraktım İnşallah bayramdan evvel (İstanbuldan geliyor) olmassa bayramdan sonra üzüm karası renkte , otomatik platinum deri koltuklu juke'ım olacak . Araç bana sadık müsteri indirimide dahil olmak üzere 57.000 tl civarına geldi , ben bunun haricinde Arkaya kanat , yan , ön ve arkaya krom barlar , kapılarada ışıklı " JUKE" yazısı konmasını istedim , sanırım toplam 60.000 tl civarına çıkacak araba. Esasen bu foruma üye olmamın ana sebebi ise şu ; Aracın tek hoşuma gitmeyen yanı jantları oldu . Bu youtubede izlediğim JUKE GT-R aracına siyah jantların ne kadar yakıştığıda malum. Şimdi hem aracıma zarar vermeyecek , siyah , ve hatta olursa biraz daha geniş lastikler takabileceğim 18 inch jantları nereden alabilirim ? Bu arada 1 hafta evvelde keyif ve hobi için aldığım Merceds aracımı 1.5 sene kullandıktan sonra sattım .Yaz sonuna belki aynı maksatla birde klasik bir amerikan alacağım. sattığım aracımın aşağıda bir resmi var. Juke'a alınabilecek jant modelleri konusunda cevaplarınız için şimdiden çok teşekkür ederim. Saygılar

En son cl500w140 tarafından 15 Ağu 2012, 01:19 tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
cl500w140
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Re: Merhaba

Mesajgönderen cl500w140 » 15 Ağu 2012, 01:17

Bu arada foruma saygısızlık olamaması fikriyle şu anda sahibinden.com'a koyduğum Nissan Micra aracımın ilan linkini eklemedim . Eğer forum yetkilileri uygunsuz görmezse ve burdan cevap olarak bunu yazarlarsa o ilanıda eklerim. ( aslında aracımı (Nissan Kırmızıtaş) takas olarak kabul ettiler lakin malum ; takas fiyatları beklenenden çok daha az oluyor) , bende bayram sonuna kadar belki bir kısmeti çıkar diye siteye koydum. :)..)

Kullanıcı avatarı
NISTEC
Administrator
Administrator
Otomobil: Diğer
Meslek: Reklam
İletişim:

Mesajgönderen NISTEC » 15 Ağu 2012, 09:21

Hoşgeldiniz. Güzel bir tanıtım yazısı olmuş. Juke geldiğinde deneyimlerinizi tekrar paylaşırsınız umarım. Bu arada aracınızın sahibinden.com daki linkini foruma eklemenizde herhangi bir sakınca yok.

Nissan Club Türkiye

Kullanıcı avatarı
cl500w140
Silver Üye
Silver Üye
Meslek:

Mesajgönderen cl500w140 » 15 Ağu 2012, 22:10

Teşekkür ederim ,Juke'u heyecenla bekliyorum , test aracını çok beğenmiştim , benim sipariş ettiğim araçta extra olarak deri koltuklar var . Ama şöyle bir kaç yüz kmden sonra tecrübelerimi buradan paylaşırım :) Sahibinden comdaki linkim aşağıda:
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-o ... 626/detay/

Kullanıcı avatarı
Muhammet Murat
Platin Üye
Platin Üye
Otomobil: Primera
Meslek:
İletişim:

Mesajgönderen Muhammet Murat » 17 Ağu 2012, 23:02

hoşgeldiniz iyi forumlar diliyorum. umarım satışınız gerçekleşir.

Muhammet Murat Üyel
07 YS 107
KONYA / ANIT
Primera Comfort 2001 (MAZİDE KALDI)

İKİ SANİYE SONRASINA GARANTİSİ OLMAYAN HAYATIMIZ İÇİN FIRILDAK OLMAYA GEREK YOK.

“Üye Otomobilleri” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 49 misafir

oto anahtarı