Makyajlı Kasa Koltuk Deforme ve Kapı Camı Trim Sesi

Elektronik, araç iç ve dış donanımsal arızaları
Kullanıcı avatarı
nikoalp
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Makina Mühendisi

Makyajlı Kasa Koltuk Deforme ve Kapı Camı Trim Sesi

Mesajgönderen nikoalp » 05 Şub 2019, 16:15

Nissn Qashqai Koltuk ve Kapı Trim Sesi

2018 Nissan Qashqai 1.6 dCi Sky Pack X-tronic kullanıcısıyım. Aracım yaklaşık 1300 km'de ve bir ayını yeni doldurdu. Sürücü koltuğunda potluk oluştu ve sürücü yanındaki camdan trim sesleri geliyor. Bakalım bu hafta sonu servise götüreceğim, inşallah çözülecek bir durumdur. Bu makyajlı kasanın genel bir problemi olup olmadığını bilmiyorum. Sadece aynı problemden şikayet edilen bir yazıya rastladım. Benim şansıma böyle bir durumla karşılaştım. Aynı sıkıntıları yaşayan arkadaşlar var mı aramızda...

Kullanıcı avatarı
levocann
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Juke
Meslek:

Re: Makyajlı Kasa Koltuk Deforme ve Kapı Camı Trim Sesi

Mesajgönderen levocann » 10 Tem 2019, 23:31

aynı problem bendede var 2018 qashqai 1.5 DCİ MANUEL MAKYAJLI KASA SÜRÜCÜ CAMINDA ÖZELLİKLE HAFİF AÇIKKEN TRİM SESİ GELİYOR VE SÜRÜCÜ KOLTUĞU POT YAPTI, GARANTİDEN DEĞİŞMELERİ GEREKİR DİYE DÜŞÜNÜYORUM

Kullanıcı avatarı
nikoalp
NissanClubTr
NissanClubTr
Otomobil: Qashqai
Meslek: Makina Mühendisi

Re: Makyajlı Kasa Koltuk Deforme ve Kapı Camı Trim Sesi

Mesajgönderen nikoalp » 14 Ara 2019, 00:24

Garantiden değişme durumuna gitmedi servis, koltuk sökülüp servis dışı anlaşmalı koltuk tamiri yapan bir yerde tamir edildi, koltuk bezi gerdirildi. Şimdi ise her koltuğa oturuşımda koltuk kızağına yerleşme sesi geliyor, tak sesi çıkartıp yerine yerleşiyor gibi bir ses. Söküldüğü için mi bilmiyorum. Yine servise götüreceğim bakalım ne olacak. Birde frene bastığımda ses çıkartıyor. özellikle geri geri giderken ani frenlemede.

“Donanımsal Arızalar” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 4 misafir

oto anahtarı